Rolety tekstylne – mariaż estetyki z funkcjonalnością w domu

Rolety tekstylne – mariaż estetyki z funkcjonalnością w domu

Autor: Radosław Zieniewicz
18 cze 2017 10:04

Rolety materiałowe to najpopularniejsze rozwiązania osłonowe z powodzeniem stosowane w obiektach użyteczności publicznej i budownictwie mieszkalnym. Ich praktyczne zastosowanie sprawia, że coraz częściej wypierają tradycyjne zasłony. Stoją na straży umiarkowanego nasłonecznienia wnętrza, a przede wszystkim chronią przed niepożądanymi spojrzeniami innych.

Rolety tekstylne Aluprof to przede wszystkim przemyślane rozwiązania montażowe, które zapewniają szybką i bezinwazyjna instalację. Firma oferuje swoim klientom trzy ich rodzaje: Space, Flat i Free.

Te produkty to perfekcyjny mariaż estetyki i funkcjonalności. Zastosowane w nich materiały budują skuteczną barierę optyczną dla światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia – mówi Bożena Ryszka, menedżerka marketingu w firmie Aluprof.

Odpowiednio dobrana tkanina sprawia, że są stylowym dodatkiem, który nadaje wnętrzu niebagatelny charakter. Istnieje możliwość wykorzystania tkaniny typu „dzień&noc”, co pozwala na płynną regulację dostępu światła. 

Przeczytaj też o osłonach okiennych, które ochronią wnętrze przed "żarem" słonecznym.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także