Targi ISH 2017 zakończone sukcesem!

Targi ISH 2017 zakończone sukcesem!

Autor: Wojciech Napora
23 marz 2017 11:18

Odbywające się w dniach 14 - 18 marca targi ISH 2017 można uznać za bardzo udane. Liczby mówią same za siebie. Ponad 200 tys. odwiedzających i 2482 wystawców. Dało się też odczuć bardzo pozytywną atmosferę i optymizm, z którym wystawcy patrzą w przyszłość.

Odbywające się we Frankfurcie nad Menem targi ISH należą do jednych z największych (o ile nie największych) tego typu inicjatyw na świecie. Połączenie firm z branż łazienkowej, instalacyjnej, grzewczej i klimatyzacyjnej tworzy niepowtarzalne wydarzenie. Aż 2482 wystawców (889 z Niemiec i 1593 z reszty świata) zebranych w kilkunastu halach targowych sprawiło, że impreza ta nie bez przyczyny cieszy się taką renomą. Na ISH wystawiają się zarówno najwięksi, jak i początkujący producenci.  

ISH się rozwija i z każdą edycją zatacza coraz większy międzynarodowy krąg. Opinie wystawców są pozytywne, a atmosfera na halach była wspaniała. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej edycji ISH - powiedział  Wolfgang Marzin, Prezes i Dyrektor Generalny (CEO) Messe Frankfurt.

Cieszyć może fakt, że wśród najliczniej reprezentowanych wystawców znaleźli się Polacy (ponad 80 przedsiębiorstw z Polski). 

Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem „Water. Energy. Life.”. Powierzchnia wystawiennicza podzielona została na trzy sekcje. W dziale ISH Water prezentowano ekologiczne i designerskie rozwiązania łazienkowe, oparte na najnowszych trendach we wzornictwie oraz technologiach chroniących środowisko.

W sekcji ISH Energy zaprezentowane były rozwiązania budowlane zorientowane na jak najwyższą wydajność energetyczną, budynki inteligentne oraz technologie przyszłości. W strefie Aircontec poznaliśmy nowinki we współczesnych systemach wentylacji obiektów mieszkalnych. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także