PARTNER PORTALU
Wanna i prysznic w jednym

Wanna i prysznic w jednym

Autor: Wojciech Napora
23 lis 2016 12:10

Parawany nawannowe umożliwiają szybką zmianę standardowej wanny kąpielowej w przestrzeń prysznicową. Nowy trend sprawdza się zarówno w małych, jak i większych łazienkach.

Firma Radaway znalazła sposób by połączyć funkcjonalność z elegancją, stawiając na prostą formę parawanu oraz minimalistyczne chromowane detale.

Prostota i wygoda

Na co dzień szybki i wygodny prysznic, a w wolnych chwilach długa relaksująca kąpiel? To możliwe nawet w niewielkich łazienkach. Chcąc korzystać z obu możliwości nie trzeba instalować oddzielnie kabiny prysznicowej i wanny. Wystarczy zdecydować się na parawan nawannowy, który rozwiązuje odwieczny dylemat – wanna czy prysznic. Dzięki dyskretnemu szklanemu parawanowi oszczędzamy miejsce, dbamy o schludny wygląd łazienki a jednocześnie nie zaburzamy wystroju wnętrza.

Stylowa dekoracja

Parawany nawannowe z serii Arta to także sposób na stylową dekorację, stanowiącą istotny element wybranej przez projektanta aranżacji. Dobrze przemyślana koncepcja sprawi, że w łazience zachowana będzie spójna estetyka. Brak wyrazistych wzorów, chromowane detale oraz uniwersalny design ułatwiają to zadanie, nie narzucając stylistyki, a tym samym gwarantując dowolność w projektowaniu.

Komfort w parze z jakością

Parawany nawannowe z serii Arta - PNJ oraz PND wykonane są z hartowanego szkła o grubości 8 mm, pokrytego specjalną powłoką Easy Clean. Ułatwia ona czyszczenie oraz chroni szkło przed zabrudzeniami i kamieniem. Dwuskrzydłowy model PND ma szerokość 1301 do 1307 cm, natomiast jednoskrzydłowy PNJ - 702 do 708 cm. Oba modele posiadają wahadłowe skrzydła otwierane na zewnątrz i do wewnątrz oraz eleganckie zawiasy wykonane w technologii Chrome+, dzięki czemu posiadają większy połysk. Zawiasy przyścienne parawanów zostały zlicowane z taflą szkła, w efekcie czego posiadają jednolitą powierzchnię, która ułatwia utrzymanie czystości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także