×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wanny pasujące do łazienki

Wanny pasujące do łazienki

Autor: Radosław Zieniewicz
20 lut 2017 11:29

Przygotowując się do remontu łazienki, często stajemy przed dylematem co wybrać, prysznic czy wannę? Decydując się na wybór wanny, pamiętajmy o tym, aby wykonana była ona z najlepszych materiałów, które będą służyły nam przez długie lata.

Wanny Koło zostały zaprojektowane, aby spełniać elementarne potrzeby człowieka. Dodatkowo zapewniają komfort i ergonomię, jednocześnie dzięki dbałości projektantów są atrakcyjnie wizualnie i przystosowane nawet do najbardziej wymagających aranżacji. Wszystkie wanny Koło wykonane zostały z odpowiedniej grubości, najlepszego akrylu sanitarnego na świecie – Lucite.

Akryl Lucite, posiada odpowiednią twardość. Jest lekki, a jednocześnie niezwykle wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia akrylu w zależności od modelu wanny to 3,5 do 5 mm. Dzięki odpowiedniej twardości taki akryl jest również odporny na zarysowania. W wannach wykonanych z akrylu dłużej utrzymuje się stała temperatura kąpieli, a gładka i ciepła powierzchnia daje przyjemne odczucie w kontakcie ze skórą.

Dzięki swojej wyjątkowo gładkiej i nieporowatej powierzchni, akryl stosowany w produktach Koło jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Do jego czyszczenia wystarczy użyć stosowanych powszechnie środków czyszczących, a na końcu dokładnie spłukać i wysuszyć czystą i miękką ściereczką.

Dodatkowym atutem poprawiającym komfort użytkowania wanien Koło jest wzmocniony rant, który poprawia ich stabilność. Wzmocnienie rantu zastosowano np. w wannach Clarissa i Progress.

Do wanien prostokątnych Koło proponuje panele wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF, które charakteryzuje trwałość i łatwy montaż.

Panele są alternatywą do płytek ceramicznych. Ich montaż możliwy jest na dwa sposoby – narożny i wnękowy, wraz z zestawami profili, pozwalają dopasować rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także