×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Wygodne gotowanie i swoboda aranżacji w kuchni

Wygodne gotowanie i swoboda aranżacji w kuchni

Autor: Radosław Zieniewicz
29 marz 2017 09:44
Aktualizacja: 29 marz 2017 09:47

Wybór gazowej płyty grzewczej do zabudowy to nie tylko oszczędność miejsca, ale też rozwiązanie tańsze pod względem ceny produktu i kosztów eksploatacji w porównaniu z modelami o innym zasilaniu. Ten tradycyjny rodzaj płyty nie traci na popularności ze względu na coraz bardziej atrakcyjne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa.

Model KGH TCI marki Kernau to czteropalnikowa płyta gazowa - dzięki prostej formie i ponadczasowej elegancji z łatwością wkomponuje się w wystrój klasycznej kuchni. To idealny wybór dla zwolenników gotowania nad prawdziwym płomieniem.

Dedykowana domowym szefom kuchni

Płyta wykonana jest ze stali nierdzewnej o wyjątkowo gładkiej powierzchni, co zapewnia zarówno trwałość, modny wygląd, jak i wygodę czyszczenia. Ruszty, podtrzymujące naczynia nad płomieniem, wykonane są z żeliwa, które gwarantuje odporność na wysokie temperatury i powstawanie odkształceń. Dzięki modułowej budowie są nie tylko stabilne, ale też bez problemu mieszczą się w niemal każdej zmywarce.

Standardowa szerokość – 59 cm i usytuowanie pól grzewczych na planie kwadratu sprawia, że płytę łatwo dopasujemy do zabudowy meblowej, bez większej ingerencji w strefie wyposażenia kuchni. Boczne pokrętła nie przeszkadzają podczas gotowania - sterowanie zlokalizowano od frontu urządzenia. Zapewnia to praktyczne użytkowanie i oszczędność miejsca.

Ergonomiczny kształt klasycznego panelu sterowania pozwala precyzyjnie ustawić wysokość płomienia. Model GGH TCI z pewnością spełni oczekiwania średniej, jak i dużej rodziny – idealnie sprawdzi się nawet podczas intensywnego i częstego gotowania.

Solidny i w pełni bezpieczny sprzęt

Płyta marki Kernau wyróżnia się również funkcjonalnością - zamiast kilkudziesięciu dodatkowych opcji, producent skupił się na maksymalnym udoskonaleniu najbardziej potrzebnych rozwiązań.

Na uwagę zasługuje chociażby funkcja TURBO - jeden z czterech palników osiąga moc aż 3800 W, dzięki czemu można błyskawicznie ustawić najwyższą temperaturę grzania.

Pozostałe pola grzewcze umożliwiają gotowanie z wysoką mocą (3000 W), w trybie standardowym (1750 W) lub oszczędnym (1000 W).

Płyta posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe, które samoczynnie odcina dopływ gazu, gdy zgaśnie płomień. Wyklucza to więc możliwość ulatniania się gazu. Ułatwieniem dla użytkowników jest również automatyczna zapalarka umieszczona w pokrętłach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także