PARTNER PORTALU
Aranżacja domowego SPA

Aranżacja domowego SPA

Autor: Wojciech Napora
20 maj 2019 17:00

Elegancja klasycznego salonu kąpielowego to dość częsty motyw wybierany przede wszystkich dla większych łazienek. Wolnostojąca wanna, białe dekoracje współgrają ze ścianami w ciemnych odcieniach, a także z blatami.

Gorąca kąpiel przy delikatnym świetle świec i zapachu aromatycznych olejków to coś o czym marzymy po ciężkim tygodniu. Łazienka nie musi być miejscem wyłącznie funkcjonalnym. Dziś może być także naszym domowym SPA, gdzie możemy odpocząć i cieszyć się odprężającymi zabiegami. Nastrojowe wnętrze uzyskamy dzięki eleganckim wzorom konglomeratu kwarcytowego TechniStone i dobrze dobranym elementom dekoracyjnym.

Nieodzownym elementem klasycznej łazienki jest duże lustro w ramie oraz toaletka z prostymi szafkami i stylowym blatem. W tego typu wnętrzu dobrze zaprezentują się blaty z konglomeratu kwarcytowego Noble Imprial Grey oraz Noble Athos Brown. Nie możemy zapomnieć o stylowym krześle i wyszukanych dekoracjach.

W zgodzie z naturą

Konglomerat kwarcytowy Calacatta to efektowna propozycja do wystroju nawiązującego do natury. W połączeniu z drewnianymi elementami oraz dekoracją w postaci roślin doniczkowych stworzymy naturalne centrum relaksu i wyciszenia. W pomieszczeniach o dużej wilgotności świetnie sprawdzą się takie gatunki, jak fikus, bambus, ale także wszelkie pnącza i paprocie.

Czytaj także: Nowoczesna i komfortowa strefa dzienna w polskim domu.

Konglomerat kwarcytowy to materiał, który możemy wykorzystać nie tylko jako blat, ale także jako płyty ścienne oraz podłogowe. Odporność na zabrudzenia oraz wilgoć sprawiają, że nadaje się do wykorzystania w łazienkach. Ponadto, elegancki wzór Calacatta wprowadzi w relaksacyjny nastrój domowego SPA.

Źródło: TechniStone

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także