Ciekawy i szybki sposób na ścienne metamorfozy we wnętrzach

Ciekawy i szybki sposób na ścienne metamorfozy we wnętrzach

Autor: Radosław Zieniewicz
19 maj 2017 14:35

System ścienny Kerradeco marki Vox to perfekcyjny środek wyrazu dla wszystkich, których wyobraźnia ciągle podąża w nowe, estetyczne rejony i tych, którzy chcą szybko i samodzielnie odmienić ściany w swoim wnętrzu

Urządzanie mieszkania należy do bardzo przyjemnych czynności. Daje bardzo dużo satysfakcji, a co najlepsze tak naprawdę nigdy się nie kończy. Trendy wnętrzarskie zmieniają się bardzo dynamicznie i nawet, jeśli zdecydujemy się na wybraną stylistykę, w którymś momencie zwykle pojawia się pragnienie zmiany.

Wnętrzarska metamorfoza jest ulubionym hasłem popularnych programów telewizyjnych, blogów internetowych oraz sesji fotograficznych. Bez względu na to, czy dotyczy gruntownego remontu, czy jedynie częściowej zmiany koncepcji, odświeżenia stylizacji dobrze, żeby odbywała się w myśl zasady maksimum rezultatów przy minimalnym nakładzie środków - pracy, pieniędzy i czasu.

W taki przepis na szybką metamorfozę znakomicie wpisuje się Kerradeco system ścienny marki Vox który poza nietuzinkowym designem zaskakuje wyjątkowymi walorami funkcjonalnymi. Kerradeco ma w sobie wszystkie cechy idealnego materiału wykończeniowego: pozwala na dokonanie błyskawicznej, a jednocześnie spektakularnej przemiany wnętrza, jest otwarty na wiele różnych zastosowań, a przy tym trwały i intuicyjny w obsłudze.

Szukasz inspiracji przy urządzaniu pomieszczeń? Sprawdź pomysł na "ocieplenie" zimnej stylistyki industrialnych wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także