PARTNER PORTALU
Czerń i biel w "karatowych" wnętrzach

Czerń i biel w "karatowych" wnętrzach

Autor: Radosław Zieniewicz
14 cze 2017 12:01

Nowocześnie i komfortowo Wnętrze domu Karat zostało zaplanowane funkcjonalnie i z pomysłem. Piętrowa bryła budynku pozwala na bardzo elastyczną aranżację przestrzeni pozbawioną skosów.

Wnętrze projektowe: dom Karat

Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk

Pracownia: Archetyp 

Architekci z pracowni Archetyp zdecydowali się zastosować tu tradycyjny układ funkcjonalny: strefa dzienna, kuchnia i jadalnia zostały zaprojektowane na parterze, natomiast prywatne sypialnie domowników na piętrze domu.

Na parterze wygospodarowano także dodatkowy pokój, który może służyć jako gabinet lub sypialnia gościnna. Salon, jadalnia i kuchnia tworzą otwartą przestrzeń dzienną.

Zarówno z salonu, jak też z jadalni mamy bezpośrednie wyjście na taras, co zachęca do wypoczynku w ogrodzie podczas letnich dni. Na szczególną uwagę zasługuje stylistyka wnętrz. Utrzymane są one w naturalnych barwach.

Dominują tu biel i czerń uzupełnione neutralnym beżem i drewnem. Nowoczesne meble pięknie prezentują się na tle podłogi z drewna. Również okładzina podłogowa wyznacza poszczególne strefy funkcjonalne: w salonie mamy drewno, w jadalni i wokół kominka zastosowano ciemnoszare płytki ceramiczne.

Zobacz projekt domu Karat, pasujący do tych wnętrz!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także