Drzwi wewnętrzne dopełnieniem aranżacji

Drzwi wewnętrzne dopełnieniem aranżacji

Autor: Wojciech Napora
19 cze 2019 18:00

Na kilku przykładach pokazujemy, jak drzwi wewnętrzne mogą świetnie uzupełnić stylistykę pomieszczenia.

Przepisem na piękne wnętrze jest spójność i umiejętne dopasowanie elementów, które tworzą aranżację. Składają się na to odpowiednio dobrane kolory, rodzaj zastosowanych materiałów, meble i oświetlenie, a także pasujące do stylu drzwi. Właściwe dobranie wzoru oraz wybarwienia skrzydeł i ościeżnicy wkomponuje się w całość pomieszczenia i podkreśli charakter aranżacji.

W stonowanym, skąpanym w szarościach wnętrzu nic nie rozprasza uwagi. Perfekcyjnie dobrane wyposażenie tworzy elegancką przestrzeń z delikatną grą kontrastów. Miękki dywan, wygodne obicie sofy z poduszkami i pledem są zestawione z metalowymi meblami, które połyskują odbijając światło. Na tle aranżacji wyróżniają się również białe drzwi Porta Vector Premium. Dzięki delikatnym poziomym frezom dodają nowoczesnego charakteru i wpisują się w łagodny klimat wnętrza.

Czytaj także: Wnętrza małego domu. 

Cegła na ścianie jest bardzo efektownym i praktycznym rozwiązaniem, które służy przez lata. W połączeniu z industrialnym wyposażeniem jak metalowe lampy, minimalistyczne meble i betonowa podłoga wydobywa surowość wnętrza. W takim stylu dobrze wyglądają drzwi Porta Loft. Wykończona w czerni ościeżnica i brzegi skrzydła dodają całości aranżacyjnego pazura.

Otaczanie się naturalnymi materiałami w domu to dobry patent na stylowe wnętrze. Wiklinowe siedzisko, drewniany stół, krzesła czy parkiet ubierają przestrzeń w wysmakowane odcienie brązów i są ponadczasowym wykończeniem wnętrza. Drzwi Porta Verte Home wpisują się zarówno w kolorystykę, jak i nieco rustykalny klimat. Ozdabiają aranżację wyrazistą barwą drewna i rysunkiem słojów tego surowca w pokryciu okleiną Portaperfect 3D.

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także