Eleganckie i minimalistyczne drzwi "od wejścia"

Eleganckie i minimalistyczne drzwi "od wejścia"

Autor: Radosław Zieniewicz
30 cze 2017 16:00

Wybierając materiały do wykończenia domu, zwykle decydujemy się na te, które pozostaną z nami na lata. Drzwi wewnętrzne marki Vox są gwarancją doskonałej jakości i przemyślanego wzornictwa.

Decyzja o zakupie drzwi nie należy do najłatwiejszych. Jest obarczona sporą odpowiedzialnością, bo podejmujemy ją raz na kilka, kilkanaście lat. Idealny model musi spełniać szereg wymagań, które pozwolą cieszyć się nim przez dłuższy czas.

Powinien przekonywać jakością wykonania, dobrymi parametrami technicznymi umożliwiającymi łatwe i przyjemne użytkowanie, uniwersalną, niestarzejącą się po dwóch sezonach estetyką i atrakcyjną ceną. Drzwi marki Vox spełniają wszystkie z wymienionych kryteriów.

Wszystkie kolekcje drzwi marki Vox reprezentują bardzo konkretną filozofię. Jej nadrzędnym punktem jest proponowanie gruntownie przemyślanych projektów pozytywnie wpływających na jakość życia osób, które je wybiorą.Fundamentalne znaczenia ma w niej również jednostka.

Vox zapewnienia narzędzia do twórczej ekspresji, swobody projektowej dopasowanej do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Produkty Vox można personalizować, dostrajać do własnej wizji i stylu życia. Najnowsze kolekcje drzwi Vox — Modus i Supri — podążają wytyczoną przez firmę drogą.

Minimalistyczna stylistyka

Stylistyka kolekcji drzwi Modus i Supri jest bardzo oszczędna, minimalistyczna, ale przy tym zaskakująca. Ich unikalny charakter polega na eleganckiej prostocie i finezji ukrytej w biżuteryjnym detalu. Obie linie wyposażono w niecodzienne wykończenie brzegu krawędzi skrzydła. Kolekcja Modus posiada krawędź przypominającą sklejkę, która nadaje jej naturalny, bezpretensjonalny charakter.

Absolutną nowością w linii jest również wariant obrzeża w pięknym, głębokim kolorze antracytu. Modele Supri odznaczają się obrysem w tym samym modnym, ciemnym odcieniu szarości.

Skrzydła Modus dostępne są w uniwersalnej bieli, a paleta kolorystyczna kolekcji Supri obejmuje aż cztery odcienie: klasyczną biel, subtelną szarość - „dąb grey”, ciepły „dąb walijski” oraz nieco ciemniejszą „akację”.

Dekoracyjne obrzeże pasuje do wszystkich dostępnych oklein i bez względu na zestawienie zawsze tworzy spójną, harmonijną całość. Odcinająca się od płaszczyzny drzwi, kontrastowa rama ładnie wydobywa ich linię i tworzy oryginalny efekt wizualny.

Kompozycja może mieć bardziej nowoczesną, chłodną tonację (przy połączeniu szarości z antracytem) lub ciepły, miękki wyraz (np. brzeg wykończony materiałem typu sklejka z białym skrzydłem). Oba warianty — Modus i Supri — pasują do każdego typu pomieszczeń i zróżnicowanej stylistyki aranżowanej przestrzeni.

Przeczytaj też o modnej garderobie, do której można wejść.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także