×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesne wnętrza polskiego domu

Nowoczesne wnętrza polskiego domu

Autor: Wojciech Napora
11 paź 2019 08:00

Już na pierwszy rzut oka widać, że dom ten urządzono w nowoczesnym stylu. Duże przeszklenia, jasne kolory i otwarte przestrzenie. To wszystko sprawia, że w tych wnętrzach dobrze będą się czuli miłośnicy współczesnej architektury.

W otwartej strefie dziennej znajduje się doświetlona panoramicznym oknem kuchnia. Jest ona oddzielona od jadalni praktyczną ladą, pełniącą funkcję blatu śniadaniowego. Jadalnię oddziela od salonu ściana z kominkiem. Uzupełnieniem strefy mieszkalnej parteru jest gabinet (który może pełnić funkcję pokoju dla gości) oraz niewielka łazienka.

W obszernym wiatrołapie mieści się duża szafa na ubrania i buty. Jest on połączony z garderobą, skąd można przejść do dwustanowiskowego garażu. Obok została zaprojektowana kotłownia gazowa, która równocześnie może pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego.

Czytaj także: Schody we wnętrzu - trendy z polskich domów.

Na poddaszu zaprojektowano trzy bardzo wygodne sypialnie. Dwie z nich są połączone z tarasem zlokalizowanym nad garażem. Jedna z sypialni została połączona z dodatkową łazienką, zapewniając mieszkańcom poczucie intymności. Na poddaszu znajduje się także obszerna garderoba i duża, ogólnodostępna łazienka. Program funkcjonalny poddasza uzupełnia wydzielona pralnia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także