PARTNER PORTALU
Nowocześnie i elegancko. Zobacz jak urządzono wnętrze tego małego domu

Nowocześnie i elegancko. Zobacz jak urządzono wnętrze tego małego domu

Autor: Wojciech Napora
22 cze 2017 08:24

Przestrzeń dzienna w postaci open space'u łączy w sobie salon, jadalnię i kuchnię. Po przeciwległej stronie domu zaprojektowano strefę prywatną domowników – dwie przestronne sypialnie i łazienkę. Wnętrze domu Niko zostało zaplanowane funkcjonalnie i z pomysłem. Pomimo niewielkiego metrażu dom jest przestronny i funkcjonalny.

Na szczególną uwagę zasługuje stylistyka wnętrz. Utrzymane są one w barwach bieli i szarości. Nowoczesne meble pięknie prezentują się na tle drewnianej podłogi w kolorze orzecha. Nie brakuje tu również modnych dodatków, które wprowadzają wyraziste akcenty kolorystyczne i ożywiają wnętrze.

Salon urządzony jest bardzo nowocześnie, ale zarazem przytulnie. Biel i drewno z nutą metalu dobrze komponuje się z kolorem stolika kawowego i nowoczesnymi meblami wypoczynkowymi. Wnętrze jest wypełnione światłem, co zawdzięczamy dużej powierzchni drzwi balkonowych.

Zobacz także: Nowoczesne wnętrza małego domu

Otwarta kuchnia z jadalnią jest delikatnie odseparowana od salonu ścianką zasłaniającą blaty robocze i kuchenkę. Duże okno, pod którym zaplanowano strefę zmywania, zapewnia naturalne doświetlenie tej części domu. Na uwagę zasługuje ściana w strefie jadalni, którą ozdobiono delikatnym czarnym wzorem kwiatowym.

Ścianka telewizyjna z modną tapetą, jak również nowoczesny kominek decydują o przytulności wnętrza. Meble i modny dywan z barwami turkusu i ochry dodają całości wyjątkowo eleganckiego charakteru.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także