Podpowiadamy jak wygodnie urządzić małą łazienkę

Podpowiadamy jak wygodnie urządzić małą łazienkę

Autor: Radosław Zieniewicz
27 kwi 2017 16:49

W przypadku małej łazienki podstawą jest wybór kabiny prysznicowej lub wanny oraz umywalki, które wpasują się w metraż i zapewnią użytkownikom maksimum wygody i funkcjonalności nie zagracając przy tym pomieszczenia.

Nawet najmniejszą łazienkę można obecnie urządzić tak, aby spełniała nasze oczekiwania i była dopasowana do potrzeb każdego użytkownika. W przypadku niewielkich powierzchni, prysznic jest zdecydowanie częstszym wyborem, ale zdarzają się możliwości aranżacji z wanną.

Odpowiedni dobór wyposażenia

Spośród kabin prysznicowych najlepszym wyborem będą kabiny półokrągłe, zajmujące niewiele miejsca i stwarzające efekt wizualnego powiększenia przestrzeni. Narożne kabiny półokrągłe są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale też ergonomiczne i wygodne w codziennym użytkowaniu .

Solidne uszczelki magnetyczne oraz wysoka jakość wykonania zapobiegają przeciekom i innym usterkom, dzięki czemu raz zamontowana kabina będzie nam służyć przez długie lata, bez konieczności dodatkowych napraw i remontów, szczególnie uciążliwych w małym mieszkaniu.

Jeśli jednak wybór pada na wannę, asortyment firmy Sanplast to spektrum rozwiązań, także tych do niewielkich przestrzeni. Szczególnie na uwagę zasługuje wanna WP/Free, której wymiary zaczynają się od 70x120 cm. Skompletowana z obudową w kolorze białym, sprawi, ze nasza łazienka optycznie się powiększy.

Do kompletu idealnie sprawdzi się mała umywalka nablatową z serii Free Mineral. Duży funkcjonalny blat wbrew pozorom powiększy optycznie małą łazienkę, a także zwiększy jej funkcjonalność.

Aby nie zabierać na nim przestrzeni potrzebnej do przechowywania i odkładania potrzebnych rzeczy i kosmetyków, ta niewielka umywalka sprawdzi się doskonale oraz stanowić będzie atrakcyjny akcent we wnętrzu nowoczesnej łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także