Połączenie czerni i bieli we wnętrzu

Połączenie czerni i bieli we wnętrzu

Autor: Wojciech Napora
22 marz 2017 18:06

Pewne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Tak właśnie jest z klasycznym połączeniem czerni i bieli. Ten duet idealnie sprawdza się w designie oraz aranżacji wnętrz.

Delikatna i subtelna biel jest zarówno doskonałym tłem dla innych barw, jak i ozdobą samą w sobie. Wydobywa piękno z przedmiotów, ale potrafi też zachwycać solo. W duecie z czernią tworzą klasyczne zestawienie. To stylowe połączenie ma w sobie kontrast, a zarazem harmonię, dzięki czemu jest tak interesujące dla projektantów, artystów i dekoratorów wnętrz. 

Dekoracje okienne

Po ten ponadczasowy zestaw barw sięgnęli także styliści marki Eurofirany, tworząc kolekcję tkanin Classic White, składającą się z szykownych materiałów w kolorze białym, zdobionych ciekawymi deseniami oraz Modern Black, zawierającą eleganckie tkaniny zasłonowe oraz firany w kolorze czarnym. Obie propozycje doskonale prezentują się w dekoracjach okiennych – zarówno solo, jak i w duecie, dając wiele aranżacyjnych możliwości na wydobycie indywidualnego charakteru wnętrz.

Dodatki Black&White

Dopełnieniem eleganckich tkanin jest kolekcja ceramiki Black&White, w której znajdziemy m.in. wazony, patery, figurki dekoracyjne czy ceramikę użytkową. Dobierając dodatki w biało-czarnej kolorystyce, możemy bez obaw łączyć różne wzory i tekstury. Jeśli zależy nam na tym, aby wnętrza były jasne i subtelne, postawmy na większą ilość elementów w kolorze białym. Z kolei czarne akcenty sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej wyrafinowane i gustowne. Wybór należy do nas.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także