×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Poznaj "medialne" umeblowanie do salonu

Poznaj "medialne" umeblowanie do salonu

Autor: Radosław Zieniewicz
20 lut 2017 16:26

Jak często wycierasz kurz z mebli w pokoju dziennym oraz ze sprzętu elektronicznego? Jak radzisz sobie z plątaniną kabli od telewizora i innych sprzętów RTV? O to samo Instytut Badawczy ARC Opinie na zlecenie marki Black Red White zapytał Polaków, wskazując na największe bolączki właścicieli salonu medialnego.

Urządzając salon bardzo często nie zwracamy uwagi na praktyczne aspekty użytkowania mebli oraz elektroniki. Zakurzony sprzęt RTV, plątanina kabli pod szafką i brak możliwości estetycznej organizacji dodatkowych multimediów to najczęstsze bolączki niemalże każdej pani domu.

Z najnowszego badania ARC Opinie wynika, że to właśnie meble w pokoju dziennym wymagają największej uwagi. Przyznało tak aż 64% respondentów, a 90 procent z nich potwierdziło, że przynajmniej raz w tygodniu poświęca czas na czyszczenie z kurzu sprzętów RTV.

Problem z okablowaniem

Wiele problemów sprawiają także sznury splątanych kabli od urządzeń hi-fi, dekoderów i innej elektroniki. Połowa badanych zwyczajnie chowa je za szafką RTV, a 14% respondentów otwarcie przyznaje, że nie radzi sobie z ich zagospodarowaniem. Jak więc pozbyć się tego problemu?

Według 88% badanych najlepszym rozwiązaniem byłoby ukrycie ich wewnątrz specjalnie zaprojektowanych mebli, a prawie 80% deklaruje chęć ich zakupu.

Multimedialne omeblowanie

Wszystkim, którzy zmagają się z tego typu problemami polecamy multimedialną kolekcję Median. System mebli zaprojektowanych z myślą o organizacji okablowania oraz sprzętów RTV został wyposażony w rozwiązania ułatwiające codzienną organizację elektroniki.

Ale to nie wszystko, meble Median posiadają specjalną tkaninę akustyczną, dzięki której dekoder oraz elementy hi-fi można bezpiecznie ukryć we wnętrzu i swobodnie z nich korzystać.

Tkanina doskonale przepuszcza dźwięk płynący z głośników oraz sygnał pilota, co umożliwia sterowanie urządzeniami bez konieczności otwierania szafek. Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach Black Red White. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także