PARTNER PORTALU
Spraw sobie eleganckie drzwi wewnętrzne o ponadczasowym charakterze

Spraw sobie eleganckie drzwi wewnętrzne o ponadczasowym charakterze

Autor: Radosław Zieniewicz
14 paź 2016 09:26

Kolekcja Livata to połączenie nowoczesności i dobrego stylu. Drzwi o uniwersalnym designie, które pozwolą stworzyć wnętrze o ponadczasowym charakterze.

Konstrukcja linii Livata Invado nawiązuje do tradycyjnych, masywnych drzwi, które idealnie pasują do każdej aranżacji, a przy tym nie przytłaczają pomieszczenia. Wyróżniają się elegancją i estetycznym wyglądem, będąc jednocześnie doskonałym tłem dla wyszukanych mebli czy dodatków.

Dlatego bez względu na zmiany trendów, drzwi modułowe Livata przez długie lata będą idealnie prezentowały się w każdym domu.

W kolekcji Livata dostępne są 4 modele: drzwi z 1, 2 lub 5 przeszkleniami, jak również drzwi pełne. Rama wykonana jest z MDF-u, a wypełnienie stabilizacyjne stanowią płyciny o grubości 22 mm.

Jako modele pojedyncze  dostępne są w szerokościach od „60" do „100", natomiast podwójne od „120" do „200". Drzwi Livata wykonane zostały zgodnie z technologią Invado - pionowe krawędzie skrzydeł są zaokrąglone, a więc w pełni bezpieczne dla domowników. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także