Wnętrza małego domu. Zobacz jak je urządzono

Wnętrza małego domu. Zobacz jak je urządzono

Autor: Wojciech Napora
07 marz 2017 10:17

Ambrozja to nieduży (137 m²) parterowy dom energooszczędny, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Jego wnętrza urządzono w białych kolorach ocieplonych drewnianymi akcentami. Wyjątek stanowi ciemna sypialnia.

W kuchni białe meble, żaluzje, ramy dużych okien ocieplono drewnianym blatem, parkietem i ścianką wokół kuchenki.

Również łazienka jest utrzymana w białych kolorach. Biała, wzorzysta glazura, biała terakota i meble, srebrna armatura i grzejnik oraz duże lustro na ścianie tworzą jasne, eleganckie wnętrze. Łazienkę także zdecydowano się ocieplić drewnianymi akcentami. Wanna obita jest jasnym drewnem. Podobnie wnętrze półki wydrążonej w ścianie. Przytulnego charakteru dodaje jasne, żółte światło, oświetlające półkę przy wannie.

Pokój dla dziecka również utrzymany jest w białym kolorze ocieplonym drewnianym parkietem i obiciem łóżka. Ciekawymi akcentami tego wnętrza są zielona lampa oraz otwarta szafka na kółkach.
Nieco inaczej urządzono duży, przestronny salon. Zachowano w nim białe ściany, sufit i białą półkę na książki ale już żaluzje, ramy dużych okien, krzesła i stół utrzymane są w ciemnobrązowym kolorze.
Zupełnie inne wrażenie robi czarno-biała sypialnia, w której dominują czarne ściany, ciemny dywan i szafki. To nowoczesne wnętrze rozjaśniają białe obicia łóżka i krzesła.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także