PARTNER PORTALU
Wnętrza w kolorach inspirowanych naturą

Wnętrza w kolorach inspirowanych naturą

Autor: Wojciech Napora
19 maj 2019 12:00

Wnętrza nawiązujące swym wystrojem do natury nie wychodzą z mody. Przyroda wycisza i wprowadza relaksujący klimat. Dzięki temu wnętrza stają się przytulnym miejscem wypoczynku. Jakie kolory sprawdzą się w aranżacjach inspirowanych naturą?

Aranżacje inspirowane przyrodą tworzą we wnętrzach spokojny, wyważony klimat. Naturalne materiały i motywy zaczerpnięte ze świata fauny oraz flory perfekcyjnie współgrają ze sobą w wystroju, z lekkością ożywiając domowe pomieszczenia. Dopełnieniem urządzonych w ten sposób wnętrz są łagodne tonacje. Wypełniają przestrzeń delikatnością i harmonią, wyznaczając jej wysmakowany, ponadczasowy styl.

W nawiązujących do świata przyrody wnętrzach panuje równowaga i umiar. Nie brak w nich drewna, które wnosi do aranżacji przyjemne ciepło, stałe miejsce mają też rośliny, bardzo często w wersji XXL i pledy z naturalnych tkanin. W tym doborowym towarzystwie znakomicie czują się pastele. Delikatny kolor Sailboat z kolekcji farb Beckers Designer Colour umiejętnie wkomponowuje się w swobodną stylistykę, nie zaburzając panującego we wnętrzu spokoju.

Zobacz także: Nowoczesna i komfortowa strefa w polskim domu. 

Ceniącym lekkie, pełne naturalności aranżacje przypadną do gustu motywy roślinne. Florystyczne wzory zdobiące poduszki i ścienne dekoracje będą stanowiły ciekawy akcent salonu, dodając mu wyrazistej urody. Żółcienie i zieleń w elementach wystroju sprawią, że wnętrze nabierze radosnego kolorytu, a dyskretny błękit Sea Breeze na ścianach z palety Beckers Designer Colour jeszcze mocniej podkreśli pozytywną energię pomieszczenia.

Źródło: Beckers

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także