×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zlewozmywaki w kolorze. Zobacz nowoczesne modele

Zlewozmywaki w kolorze. Zobacz nowoczesne modele

Autor: Katarzyna Masłowska
08 cze 2016 14:24

Współczesna kuchnia wymaga nowoczesnych rozwiązań. Ergonomiczność, funkcjonalność i innowacyjne technologie – to podstawa, by domowe sprzęty ułatwiały nam kuchenne działania.

Współczesna kuchnia wymaga nowoczesnych rozwiązań. Ergonomiczność, funkcjonalność i innowacyjne technologie – to podstawa, by domowe sprzęty ułatwiały nam kuchenne działania. Najważniejsze prace przyspieszy Subway – ceramiczny zlewozmywak od Villeroy & Boch. Jego prosta forma łączy się z maksymalną wygodą użytkowania! Nowoczesna kuchnia ułatwia codzienne obowiązki – aby szybko przygotowywać posiłki i równie sprawnie po nich posprzątać. Przemyślany wybór zlewozmywaka zapewnia komfort, a także decyduje o estetyce kuchennej zabudowy. Tym bardziej że dzisiejsza kuchnia to przestrzeń otwarta – na salon, na domowników i na gości. Villeroy & Boch do nowoczesnych wnętrz stworzył kolekcję ceramicznych zlewozmywaków Subway, w których spotykają się minimalizm, funkcjonalność i innowacyjne materiały. Kolekcja Subway to również bogactwo odcieni, wymiarów i różnych możliwości montażu. Wszystko po to, by wpasować się we wnętrze i stworzyć wokół zlewozmywaka dobrze zagospodarowaną strefę. 

Nowoczesność – w wielu wymiarach

Ceramiczne zlewozmywaki są wytrzymałe i doskonale sprawdzą się w zestawieniu z różnymi powierzchniami blatów, takimi jak drewno, szkło czy granit. Zlewozmywaki Subway dodatkowo są niezwykle łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu. Cechują się idealnie gładką, nieporowatą powierzchnią, która jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Dzięki zastosowaniu szkliwa CeramicPlus są bardziej odporne na zabrudzenia, co bardzo ułatwia czyszczenie i pozwala zaoszczędzić czas, wodę i detergenty. Bo nowoczesna kuchnia musi pamiętać o ekologii! Wśród modeli Subway znajdują się zlewozmywaki jedno i 1,5 komorowe z ociekaczem lub bez o wymiarach od 45 do 80 cm. Można również wybierać spośród trzech możliwości montażu: w ofercie dostępne są klasyczne zlewozmywaki nablatowe; zlewozmywaki montowane na równi z powierzchnią blatu, które niczym kameleon stapiają się z blatem; a także zlewozmywaki podblatowe, które zatopione w blacie są prawie niezauważalne, a dodatkowo optycznie wydają się najgłębsze.

Gdy chcemy się wyróżnić

Nowoczesna kuchnia nie musi trzymać się standardowych barw kuchennych. Zlewozmywaki Subway od Villeroy & Boch to aż 16 wariacji kolorystycznych, z których dwie urozmaicone są dekorem. Od odcieni bieli, beży, szarości aż po grafit i heban. Harmonijne kolory – dzięki współpracy z projektantką Gesą Hansen – zostały uzupełnione o intensywne i energetyczne barwy odzwierciedlające pory roku. Z inspiracji wiosną powstała szmaragdowa zieleń (Emerald), latem – słoneczna żółć (Sunrise), jesienią – ciepły koral (Coral), a zimą – orzeźwiający granat (Midnight). Cztery intensywne barwy zlewozmywaków Villeroy & Boch dostępne są dla jednokomorowych modeli Subway: 60 S, 50 S, 45 XS, w tym także dla modeli podblatowych i montowanych na równi z powierzchnią blatu. Subway oznacza niezliczone możliwości aranżacji – bo nowoczesna kuchnia nie boi się eksperymentów!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także