Zmień płytę, czyli winylowy artyzm w twoim domu

Zmień płytę, czyli winylowy artyzm w twoim domu

Autor: Radosław Zieniewicz
01 cze 2017 11:23

Podłogi winylowe są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. To unikalne i śmiałe połączenie nowoczesnych technologii z tradycją rzemieślniczą i artystycznym podejściem.

Płyty winylowe Arkit wychodzą naprzeciw oczekiwaniom projektantów i użytkowników poszukujących materiałów świetnie zaprojektowanych, odważnych, trwałych, ale w przystępnej cenie.

Parametry techniczne podłóg francuskiej firmy pozwalają na stosowanie ich zarówno w prywatnych domach czy mieszkaniach, jak i w przestrzeniach komercyjnych: recepcjach, muzeach, bibliotekach, sklepach, biurach, restauracjach.

Płyty Arkit są łatwe w montażu i niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Ze względu na swoje właściwości i estetykę mogą śmiało walczyć o tytuł materiału wykończeniowego na miarę XXI wieku.

Artystyczne kolekcje

ARrkit proponuje kolekcje, które bazują na ręcznie zaprojektowanych wzorach. Namalowane farbą, ołówkiem, a nawet piórem, motywy poszczególnych kolekcji są następnie pieczołowicie reprodukowane na płytach o formacie 91,4x 1,4 cm. W portfolio marki znajdują się 4 kolekcje.

Premierowa, składająca się z 4 propozycji kolorystycznych, nosi nazwę Faux Unis. Charakteryzuje ją ponadczasowość i minimalizm. Wszystkie wersje Faux Unis: Optique Beige, Aquarelle Pearl, Aquarelle Beige oraz Optique Black, mają bardzo subtelną strukturę, a ich kolor jest nierównomierny i płynnie przechodzi od jaśniejszego w ciemniejszy.

Dzięki pomysłowemu designowi kolekcja daje ogromne możliwości budowania ciekawej geometrii podłogi i dynamizowania przestrzeni. W zależności od tego, czy płyty są ułożone według konkretnego porządku czy chaotycznie, uzyskuje się inne, ale za każdym razem niezwykłe, efekty optyczne.

Zobacz jak sprawdzą się płytki gresowe na nowoczesnej podłodze.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także