PARTNER PORTALU
Zobacz projekt nowoczesnego, jasnego wnętrza domu jednorodzinnego

Zobacz projekt nowoczesnego, jasnego wnętrza domu jednorodzinnego

Autor: Wojciech Napora
03 kwi 2019 15:00

Zobacz jak zaprojektowano nowoczesne wnętrza domu jednorodzinnego łączącego kuchnię z jadalnią oraz salonem. Ponadto pokazany jest projekt dwóch łazienek.

Jasne przestronne wnętrze łączy salon z jadalnią oraz kuchnią. Ściany są białe. Podłoga wykonana jest z jasnego drewna, w części kuchennej wykorzystano płytki. Meble kuchenne są błyszczące, białe, z drewnianymi blatami. Przełamuje to ciemna lodówka oraz sprzęt kuchenny.

Salon również przełamany jest meblami z ciemną tapicerką granatową oraz szarą. Oryginalnym elementem jest kominek oraz białe pianino. Meble wykorzystane w strefie dziennej są wykonane z ciemnego drewna. Przestrzeń jest bardzo jasna, ze względu na obecność dużych okien bez podziałów.

Łazienka znajdująca się na parterze jest jasna w kolorystyce szarości. Białe płytki kontrastują z szarym blatem, ścianką działową oraz ciemnymi wieszakami na ręczniki.

Łazienka na piętrze również jest biało-szara, przełamana czarnym kolorem obudowy wanny oraz sąsiadującej z nią ścianki działowej. Dodatkowo użyto drewna na blacie, pod lustrem oraz pod oknami. Fragment ściany jest taflą lustra, co wizualnie powiększa przestrzeń. Łazienka posiada duże okna bez podziałów, co stwarza bardzo jasną przestrzeń.

typ: wnętrze domu jednorodzinnego
styl: nowoczesny
kolorystyka: jasna, z elementami drewna oraz szarości
powierzchnia: ok 100 m kw.
lokalizacja: Katowice ul. Szronowa
nietypowe meble: granatowa kanapa, kominek, białe pianino

Zobacz także: Wnętrza apartamentu na warszawskich Bielanach. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także