Jak urządzić balkon i taras? Pokazujemy hity ze sklepów!

Jak urządzić balkon i taras? Pokazujemy hity ze sklepów!

Autor: Justyna Łotowska
14 cze 2022 13:18

Taras przed domek lub balkon w mieszkaniu to najlepsze miejsce do wypoczynku latem. Jak go urządzić, by był modny i funkcjonalny? Pokazujemy nowości z popularnej sieci sklepów!

Sklepy sieci VOX, znane głównie z oferty w zakresie wyposażenia wnętrz, właśnie poszerzyły ją o kolekcje mebli outdoorowych. Na jakie stoliki, fotele i pufy na taras i balkon warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy! 

Stoliki na balkon, taras i do ogrodu - stworzone do zadań specjalnych

Jeśli lato oznacza dla nas jeszcze więcej spotkań z bliskimi na zewnątrz, zadbajmy o ich wyjątkową oprawę. Gościnne stoliki Mundi zatroszczą się o półmiski z przekąskami i szklanki z napojami. W pojedynkę lub w parze stanowią ogromne wsparcie, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie podczas weekendowego garden party. Wszystko dzięki możliwości personalizacji.

Stoliki są dostępne w dwóch wysokościach i wielkościach blatów, do których dobierzemy różnego rodzaju i koloru nóżki. Opcja dopasowania Mundi do potrzeb naszego tarasu lub balkonu otwiera przed nami szansę na stworzenie strefy odpoczynku odpowiadającej naszym potrzebom.

Fotele i pufy na modny taras

Miękkie, wygodne meble Looz wykonane zostały z przyjemnego w dotyku materiału - z pewnością staną się ukochanym elementem każdej strefy wypoczynkowej. Fotele oraz pufy to must have każdej strefy wypoczynkowej. To od nas zależy, gdzie ją urządzimy. Meble są lekkie, dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą w poszukiwaniu słońca lub wręcz przeciwnie – odrobiny cienia. A pogoda, choć marzymy by latem dopisywała każdego dnia, bywa kapryśna. Dlatego meble zostały wykonane z wodoodpornych tkanin i nici żeglarskich, więc nagła ulewa nie jest im straszna.

Fotele i pufy występują w kilku wariantach kolorystycznych. Stonowana kompozycja w beżach, czerniach i szarościach oraz energetyczny, przykuwający oko żółty to opcje, które z powodzeniem można ze sobą łączyć. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że Looz wcale nie muszą być meblami sezonowymi. Gdy lato dobiegnie końca, zabierzmy ze sobą ich miękkość i kolory do wnętrza naszego mieszkania. Dzieci oraz młodzież chętnie umieszczą je w swoich pokojach, by wykorzystać je do zabawy lub nauki.

Mobilny stolik na balkon czy do ogrodu

Poręczny i mobilny stolik Handy stanowi doskonałe towarzystwo chwil spędzanych na świeżym powietrzu. Dzięki wygodnemu uchwytowi możemy zabrać go ze sobą w każdy zakamarek ogrodu, aby móc postawić na nim kubek z kawą czy położyć telefon. Z uwagi na swój rozmiar, Handy to znakomita opcja dla właścicieli małych balkonów.

Stolik nie zajmuje dużo miejsca, a pomieści doniczki ze świeżymi ziołami. Nagła ulewa? W swoim projekcie Olgierd Jaskulski uwzględnił zmienność letnich warunków atmosferycznych, dzięki czemu stolik jest w pełni na nie odporny. 

Poduchy, pufy i pledy

Leżeć i patrzeć na wędrujące po niebie chmury – czasem wystarczy tak niewiele, żeby poczuć ogarniający nas spokój. Aby nie zakłóciły go nierówności w ziemi, warto zaopatrzyć się w puf Outdoor. Jego prosta forma przybierze wybrany przez nas kształt, dopasowując się do naszych potrzeb oraz przestrzeni, w której zdecydujemy się go umieścić.

Na piknik pod gołym niebem zabierzmy ze sobą poduszkę Sand, którą możemy wygodnie przenosić dzięki bocznemu uchwytowi. Pamiętajmy też, że nawet latem zdarzają się chłodne dni i wieczory. Wtedy dobrze mieć pod ręką bawełniany pled. Otulając nas swoim ciepłem, pozwoli dłużej czerpać przyjemność z chwil spędzanych pod gołym niebem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także