PARTNER PORTALU
Letnia weranda - tak ją urządzisz w stylu francuskim

Letnia weranda - tak ją urządzisz w stylu francuskim

Autor: Anna Usakiewicz
19 lip 2016 15:23

Jak wykorzystać ostanie promienie słońca i przedłużyć wakacyjny klimat? Letnie popołudnie w stylu francuskim możecie spędzić na pięknie zaaranżowanej werandzie.

Ciężko jest zamykać się w czterech ścianach po letnich miesiącach spędzonych na świeżym powietrzu. Ciepłe dni przyzwyczaiły nas do wypoczynku w otoczeniu bujnej przyrody. Jednak z każdym tygodniem jesieni pogoda nieubłaganie zmusza nas do częstszego pozostania w domu. Jak więc wykorzystać ostanie promienie słońca i przedłużyć wakacyjny klimat? Pomysł podsuwają salony HOUSE&more, w których pojawiła się kolekcja Verandah.

Nowa kolekcja marki Miloo Home pozwala zaaranżować na werandzie lub tarasie salon, który będzie tętnić życiem w ciepłe wczesnojesienne dni. Meble i akcesoria z kolekcji Verandah inspirowane są bezpretensjonalną elegancją domów Lazurowego Wybrzeża. Tak typowy dla francuskiego południa sielski nastrój przywołują wyselekcjonowane meble, tekstylia, oświetlenie i dodatki. Wśród nich znajdziemy ażurowe stoliki, bielone i patynowane komody, wygodne sofy i fotele. A także ceramikę i tekstylia w zgaszonych odcieniach szarości, błękitów, zieleni oraz dymione i szronione szkło.

To charakterystyczne składniki szykownych domów francuskiego południa. Kolekcja Verandah ma uniwersalny charakter. Sprawdzi się na zadaszonym tarasie oraz wewnątrz domu, gdzie sielski klimat
nadmorskiej miejscowości towarzyszyć nam będzie przez cały rok.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także