PARTNER PORTALU
Mały balkon w bloku: bardzo ładna propozycja aranżacji. Zobacz ją!

Mały balkon w bloku: bardzo ładna propozycja aranżacji. Zobacz ją!

Autor: Justyna Łotowska
11 cze 2021 11:16

Domowe biuro na balkonie? Jak urządzić mały balkon w bloku? Przedstawiamy fajny pomysł z popularnego sklepu. Jeśli tak zaaranżujesz swój balkon, stworzysz fantastyczną strefę home office! Podajemy ceny produktów z tej aranżacji!

Zobaczcie aranżację domowego biura na balkonie, która idealnie sprawdzi się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Wygodne miejsce do siedzenia, przytulne tekstylia, przybory piśmiennicze i coś miłego dla oka na poranną kawę lub orzeźwiający napój – znajdziesz tu wszystko, aby Twój dzień pracy na świeżym powietrzu był naprawdę przyjemny.

Jak urządzić mały balkon w bloku?

A po godzinach... odpoczynek niejedno ma imię! Przedstawiona propozycja aranżacji daje również możliwości spędzenia relaksującego wieczoru we dwójkę, z większą liczbą znajomych oraz solo. Każda opcja jest dobra, ponieważ okrągły stół i bardzo wygodne krzesła z serii Costa gwarantują odpowiedni komfort odpoczynku. Nie zapomnij o przytulnych akcentach, które budują charakter aranżacji: w tym wypadku to dywan zewnętrzny w paski, przytulny puf wykonany z juty i kolorowe poduszki.

Ile kosztuje aranżacja takiego balkonu?

Ceny produktów na zdjęciu: krzesło z podłokietnikami - 699 zł, pasiasta poduszka na krzesło - 99,99 zł, stół z litego drewna - 1799 zł, stołek z drewna teakowego - 279,99 zł, żółty pled - 269 zł, ręcznie wykonany puf boho - 369,99 zł, wysoka żółta poduszka - 99,99 zł. Dostępne w sklepie WestwingNow.pl.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także