×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Meble na taras i balkon: ciekawe kolekcje

Meble na taras i balkon: ciekawe kolekcje

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 maj 2017 10:16

Nawet niewielki taras i balkon, przy odrobinie kreatywności, może stać się oazą wypoczynku wypoczynku. Na niewielkiej przestrzeni sprawdzą się małe komplety i pojedyncze meble.

Uroczy klasyczny zestaw dwóch składanych krzeseł i stolika zmieści się na każdym balkonie. Wykonany z drewna akacjowego komplet Bonita malowany jest na biało, zielono lub niebiesko. W tym samych kolorach wykończone są krzesła Prato, które przypominają modele typowo domowe.

Zgrabny zestaw można stworzyć ze znakomicie pasującego do siebie nowoczesnego krzesła Faro i stolika Lisbon. Komfortowy wypoczynek zapewnią także nowe pufy - klasyczny model Soft i posiadający oparcie Drop, a także poduszki do siedzenia na podłodze. Wszystkie pokryte są tkaniną odporną na wilgoć i zabrudzenia. Do wyboru są wersje gładkie w żywych kolorach lub w pasy.

Balkon to także idealne miejsce dla przebojowej huśtawki Cocoon i bardziej nowoczesnego stylistycznie modelu Rubicon. Kołysząca się i wyposażona w miękką poduszkę czasza zaprasza, by zatopić się w niej z ulubioną książką. Przyjemnym miejscem do lektury są również na hamakach i huśtawkach z serii Alicante w kilku różnych wersjach wykończenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także