PARTNER PORTALU
Nowa kolekcja mebli ogrodowych - jak z rajskiego ogrodu

Nowa kolekcja mebli ogrodowych - jak z rajskiego ogrodu

Autor: Justyna Łotowska
18 lut 2022 10:40

Kave Home prezentuje Paradise at Home, swoją główną kolekcję mebli ogrodowych na 2022 rok. Co proponuje marka? Zobaczcie aranżacje!

Zaprojektowana przez Jordi Díaz kolekcja to komfort w ogrodzie w najlepszym wydaniu. Jest modułowa, dzięki czemu można ją dowolnie dostosować do swoich potrzeb i z tkaniny w 100% nadającej się do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Czy jest lepszy sposób, aby cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu niż ręcznie wykonane elementy wystroju z naturalnych i ekologicznych materiałów?

Przewodnia idea kolekcji wzięła się z możliwości korzystania z tarasu i ogrodu przez cały rok. Projektantka stworzyła elementy, które są przeznaczone do przestrzeni typu in & out lub po prostu w 100% na zewnątrz, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, takich jak tkaniny odporne na wilgoć, wykorzystując plecione liny odporne na promieniowanie UV i materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, które nie rdzewieją, między innymi takich jak aluminium i cement. Kolory takie jak szary, beżowy i zielony będą w tym sezonie najmodniejsze.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także