Nowość 2022! Kolekcja mebli ogrodowych polskiej marki premium

Nowość 2022! Kolekcja mebli ogrodowych polskiej marki premium

Autor: Justyna Łotowska
15 marz 2022 14:01

Polska marka Kler właśnie zaprezentowała nowość w swojej ofercie – kolekcję mebli ogrodowych Kler Garden. Jak wam się podoba?

Prawdziwy komfort wypoczynku nie musi być zarezerwowany dla wnętrz! Kolekcja Kler Garden została stworzona, by zapewnić – co niespotykane i wyjątkowe – wypoczynek na świeżym powietrzu w komforcie równym meblom wypoczynkowym Kler. Kler Garden to meble na werandę, słoneczny taras lub w półcień markizy. Do zimowego ogrodu, patio czy oranżerii. Jednym słowem wypoczynek w ogrodzie równie komfortowy jak w domu.

W kolekcji Kler Garden znaleźć można fotele, sofy, szezlongi, fotele-leżaki. Ale także rozwiązania modułowe, z których z łatwością można tworzyć indywidualne konfiguracje, umożliwiające wykorzystanie każdej danej im przestrzeni.

W elementach drewnianych króluje robinia – twarda, lekka i odporna na zmienne warunki pogodowe.
W tkaninach zaś akryl i olefin – tkaniny odporne na blaknięcie spowodowane promieniowaniem UV i zachowujące niezmienione kolory przez długie lata. Pokryte powłoką fluorowęglową – odpychającą wodę (zabezpieczenie przed wilgocią). Tkaniny wykorzystywane w kolekcji Kler Garden
„oddychają” i są odporne na pleśń i plamy. Kolekcję mebli wypoczynkowych Kler Garden uzupełniają stoły, krzesła i stoliki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także