×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Tak możesz oświetlić dom albo taras! To nowości!

Tak możesz oświetlić dom albo taras! To nowości!

Autor: Justyna Łotowska
24 sty 2022 10:42

Szukasz pomysłu na oświetlenie zewnętrzne? Lampy zewnętrzne i kinkiety z tej nowej linii mogą ci się spodobać.

Nowa linia inteligentnych produktów i funkcji oświetleniowych Philips Hue pomaga tworzyć idealną atmosferę zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz domu. 

Rozświetl swój ogród lampami zewnętrznymi

Nowy kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara przenosi dekoracyjne walory żarówki Filament z wnętrz do przestrzeni wokół domu. Czarna latarnia w stylu retro łączy wszystkie smart funkcje Philips Hue z tradycyjnym wzornictwem. Przyciemniane, ciepłe białe światło stworzy intymny nastrój zarówno na patio, jak i werandzie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Kolejnym nowym produktem z linii oświetlenia zewnętrznego jest wykonana ze stali lampa stojąca Calla, która idealnie oświetli każdą ścieżkę na podwórku. Jej białe lub kolorowe światło stworzy przyjazny nastrój u progu domu i pomoże odnaleźć drogę w ciemności.

Lampa ma niespełna 25 centymetrów wysokości, więc bez trudu można umieścić ją w kwiatach lub ustawić wśród roślin i drzew, aby stworzyć prawdziwie wyjątkową atmosferę. Lampa pochodzi z kolekcji niskonapięciowego oświetlenia, które charakteryzuje się niezwykle łatwą rozbudową i konfiguracją nowych elementów. Lampę wystarczy podłączyć za pomocą znajdującego się w zestawie przedłużacza do istniejącej niskonapięciowej instalacji..

Światła można przyciemniać, by stworzyć idealną atmosferę oraz sterować nimi z wykorzystaniem aplikacji, pilota, głosu lub zewnętrznego czujnika ruchu. Można również podłączyć inteligentne oświetlenie zewnętrzne, aby korzystać ze sprytnych automatyzacji – na przykład ustawić światła tak, aby włączały się, gdy domownik(-wniczka) zbliża się do posesji albo by naśladowały jego (jej) obecność, kiedy jest poza domem.

Nowe urządzenia będę dostępne w Polsce od lutego 2022 roku. 
Ceny: Philips Hue White Kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara (kolor czarny): 645 zł, lampa zewnętrzna stojąca Calla (stalowa): 455 zł 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także