×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Koszenie trawy. Bardzo wygodne. Sprawdź, jak działa robot koszący!

Koszenie trawy. Bardzo wygodne. Sprawdź, jak działa robot koszący!

Autor: Ewa Kozioł
29 cze 2022 12:18

Robot koszący to bardzo wygodne rozwiązanie. Skosi trawnik i ogród, a ty będzie mógł w tym czasie spokojnie odpocząć. Wpisuje się też w aspekt ekologicznego podejścia do otoczenia.

Każdy właściciel trawnika wie ile czasu poświęca na koszenie, utylizację pokosu i nawożenie trawy. Robot koszący Honda Miimo 3000 Live rozwiązuje wszystkie problemy jednocześnie: zapewnia odzyskanie czasu, koszenie trawnika bez wysiłku oraz naturalne nawożenie trawy i ekologiczną utylizację pokosu, ponieważ kosząc trawę jednocześnie ją mulczuje.

Robot koszący Honda Miimo 3000 Live jest rekomendowany do koszenia powierzchni do 4 000 m2. Jest wyposażony w trwały akumulator litowo-jonowy najwyższej klasy, który zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w kolejnych cyklach ładowań, wydłuża żywotność robota i ogranicza koszty serwisowania. Ładowaniem akumulatora na bieżąco zarządza sam robot i w razie takiej potrzeby wraca do bazy dokującej. Spośród wielu udogodnień tego modelu Honda Miimo warto zwrócić uwagę na całkowitą elastyczność ustawienia bazy dokującej - w dowolnym miejscu w ogrodzie i w każdej pozycji względem przewodu granicznego, oraz na klasę wodoszczelności IPX5 umożliwiającą wygodne mycie robota za pomocą węża ogrodowego.

Koszenie za pomocą robotów, zwłaszcza takich jak Honda Miimo 40 Live i 70 Live, które komunikują się z siecią GSM, pobierają dane meteo, mapują i zapamiętują teren trawnika, koszenie ogranicza się do zarządzania koszeniem za pomocą smartfona i komunikacji werbalnej poprzez aplikację Alexa działającą m. in. na urządzeniach Echo Amazon. Najnowszy robot koszący Honda – Miimo 3000 Live, oferuje natomiast komfort zdalnego zarządzania ustawieniami robota, zdalną kontrolę jego pracy i zdalne serwisowanie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także