×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Dachówka betonowa: poznaj jej zalety

Dachówka betonowa: poznaj jej zalety

Autor: Katarzyna Masłowska
07 paź 2019 11:47

Wybór pokrycia dachowego to nie lada wyzwanie zwłaszcza przy tak bogatej ofercie, jaka dostępna jest na rynku. Jednak mimo zmieniających się trendów od lat niezmiennie dużą popularnością cieszą się dachówki betonowe.

Nie ma się co dziwić – są one wyjątkowo mocne, odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dla miłośników betonowych rozwiązań polecamy uwadze dachówkę Classic Star, która do końca listopada 2019 roku dostępna jest w Wielkiej Promocji House of Braas.

W branży dachów spadzistych nieprzerwanie sprawdza się klasyka, również ta w nowoczesnym wydaniu. Wzór dachówki Classic od lat przyciąga oko kształtem, który potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagających. Przekonuje zarówno tradycjonalistów, jak i fanów nowoczesnej architektury. Jej wyważony profil nadaje połaci swoistej filigranowości, a dach wygląda lekko i elegancko.

Zobacz także: Mały dom: polecamy 3 ciekawe projekty 

Jedno z nowoczesnych rozwiązań, w które wyposażone są dachówki z linii Classic, to użyta do jej wykonania technologia Star, która pozwala stworzyć dachówkę betonową o kryształowym połysku. Do produkcji dachówek Classic Star stosowane są pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, co wpływa na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu a w związku z tym, zwiększa comfort mieszkańców, zwłaszcza podczas upalnego lata.

W wersji Star dachówka Classic jest dostępna w dwóch unikatowych kolorach - szary kryształ i mocca.

To Cię zainteresuje: Salon z kuchnią i jadalnią. 15 pięknych wnętrz polskich domów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także