PARTNER PORTALU
 Elewacja domu - ponadczasowe inspiracje naturą

Elewacja domu - ponadczasowe inspiracje naturą

Autor: Anna Usakiewicz
03 sty 2018 13:09

Domy, których elewacje nawiązują do otaczającej je natury, są klimatyczne i ponadczasowe, mimo upływu lat i zmieniających się trendów.

Nowa kolekcja okładzin elewacyjnych Modern Wood, oprócz tego, że doskonale odwzorowuje naturalne drewno, jest jeszcze trwała, odporna i umożliwia szybką oraz prostą metamorfozę budynku.

 Drewniane domy cieszą się niesłabnącą popularnością i stale wzbudzają zachwyt. Rzeczywiście, drewno to szlachetny materiał, który na fali powrotu do natury jest chętnie wykorzystywany zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Drewno integruje dom z otaczającą go przyrodą, a dzięki swojemu urokowi każdemu budynkowi dodaje elegancji i klasy. Wszyscy jednak wiedzą, jak wiele uwagi trzeba poświęcić na jego pielęgnację i ochronę. Nie mówiąc już o związanych z tym kosztach i czasie. Okładziny elewacyjne KerraFront od marki VOX to praktyczna alternatywa dla tradycyjnych materiałów wykończeniowych, która gwarantuje szybką i efektowną metamorfozę lub wykończenie budynku. Panele są zdecydowanie łatwiejsze w instalacji, a przy tym wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Nowa kolekcja okładzin to linia, która doskonale odwzorowuje naturalne drewno – jego barwę oraz fakturę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także