×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Elewacja, która się sama czyści? To możliwe dzięki farbie samoczyszczącej

Elewacja, która się sama czyści? To możliwe dzięki farbie samoczyszczącej

Autor: Justyna Łotowska
29 kwi 2021 14:08

Samooczyszczającą farba do elewacji dzięki bazie z żywicy silikonowej tworzy superhydrofobową powierzchnię, która skutecznie odpycha brud i wodę, utrzymując elewację czystą i suchą. Jest przy tym paroprzepuszczalna i odporna na glony, grzyby i pleśnie. Zobacz ten pomysł - to nowość!

Finngard Silicone Clean - nowość marki Tikkurila - to wodorozcieńczalna farba elewacyjna z funkcją samooczyszczania, która skutecznie zapobiega osiadaniu zabrudzeń z powietrza na elewacji oraz chroni budynki przed wilgocią. Służy do malowania zewnętrznych powierzchni z betonu i z cementu i jest szczególnie polecana do renowacyjnego oraz konserwacyjnego malowania elewacji w miejscach o dużym zanieczyszczeniu powietrza - w miastach lub na terenach przemysłowych.

Tworzy paroprzepuszczalną powłokę umożliwiającą odprowadzanie wilgoci ze ściany oraz zapewnia podwójną ochronę powłoki przed glonami, grzybami i pleśnią – poprzez nieprzyczepną hydrofobową powłokę i jej odporność na wilgoć oraz dodatkowe profesjonalne zabezpieczenie chemiczne.
Pozwala na szybkie uzyskanie pięknego efektu, który utrzymuje się przez długie lata - dzięki krótkiemu czasowi schnięcia prace można przeprowadzić sprawnie, a kolor wybrać z palety aż 760 odcieni z wzornika.

Producent: Tikkurila

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także