Inspiracje ogrodowe

Inspiracje ogrodowe

Autor: ARCHONhome
07 lip 2016 08:30

Taras stanowi niejako łącznik domu z ogrodem. Jest miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich, przystanią do odpoczynku na świeżym powietrzu, do spożywania posiłków, czytania i rozmów. Nasza propozycja, to wykonanie go z desek na bazie kompozytu: drewna i polimeru.

Taki taras nie wymaga konserwacji, którą musimy wykonać przy tradycyjnych drewnianych tarasach. Deski dostępne są w kilku kolorach, również jako deski elewacyjne, którymi można pięknie połączyć bryłę domu z tarasem.

Żaden taras, ani ogród, aby kompleksowo pełnił swoją rolę, nie może obejść się bez mebli ogrodowych. Przecież to na cudownie bujającym się hamaku, w promieniach zachodzącego słońca, w wakacyjne popołudnia i wieczory najprzyjemniej czyta się prasę, czy nadrabia zaległości książkowe.

Każde koktajlowo-grillowe przyjęcie potrzebuje stołu, który pomieści nie tylko wszystkich gości, ale też wszystkie przysmaki z grilla. Jesli lubicie delektować się wspólnymi, rodzinnymi posiłkami w otoczeniu przyrody, to nasze meble ogrodowe będą idealnym uzupełnieniem tego sielskiego obrazka. Wygodne, duże stoły z możliwością rozłożenia i doskonale dopasowane krzesła sprawdzą się przy niejednej biesiadzie, jak również przy zwykłej popołudniowej kawie na tarasie.

Wielkość kompletu możemy dopasować do naszych możliwości przestrzennych. Na niewielki balkon również coś się znajdzie. Proponujemy też zróżnicowane materiały z jakich wykonane są meble. Do wyboru są: drewno rodzime, jak i egzotyczne, rattan, technoratta, petan (wysokiej jakości syntetyczna wiklina), tworzywo sztuczne, a także aluminium.

Oprócz stołów i standardowych krzeseł ogrodowych, proponujemy również fotele i stoliki kawowe, a także huśtawki ogrodowe z zadaszeniem. Wszystkie meble wyjątkowo estetycznie wykonane, z dbałością o każdy szczegół. Każdy z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i swojej rodziny.

Jeśli warunki przestrzenne w ogrodzie pozwalają nam na zbudowanie altany ogrodowej, to będzie to idealne miejsce na organizację przyjęcia na świeżym powietrzu. Bez względu na pogodę można w niej usiąść do obiadu lub kolacji, a także miło spędzić czas z przyjaciółmi. Altana w czasie słonecznych dni daje upragniony cień, a w deszczową pogodę pozwala komfortowo odpocząć w przydomowym ogrodzie.

Wszystkie aranżacje zamieszczone w artykule, a także meble ogrodowe wykorzystane na wizualizacjach oraz wiele więcej znajdziecie na naszej stronie www.archonhome.pl

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także