PARTNER PORTALU
Nowoczesny dom - modne pokrycia dachowe

Nowoczesny dom - modne pokrycia dachowe

Autor: Dobrzemieszkaj.pl
03 sty 2020 11:44

Wybór pokryć dachowych o płaskim profilu jest na rynku spory. Cieszą się popularnością głównie dlatego, że świetnie wpisują się w trend nowoczesnego budownictwa.

Od kilku sezonów numerem jeden są dachówki płaskie w różnych odcieniach szarości. To uniwersalne i estetyczne pokrycie domu, które pięknie komponuje się z bryłą i elewacją każdego budynku.

Dachówki ceramiczne 

Dachówki Turmalin marki BMI Braas powstają z gliny. Uwagę klientów przyciągają swoim kształtem, który podkreśla charakter nowoczesnych budynków. Doskonale sprawdzają się w przypadku domów utrzymanych w minimalistycznym stylu oraz formie, nadając im poczucie dobrego smaku i wyważenia. 

Dachówki betonowe

Dachówki betonowe są zdecydowanie najbardziej uniwersalne, bowiem pasują zarówno do nowoczesnych budynków, jak i tych wiekowych. Co więcej, są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na pękanie i działanie czynników zewnętrznych. Dają gwarancję bezpieczeństwa dla domowników. 

Blachodachówki panelowe 

Quadro to blachodachówka o płaskim profilu, która imitując dachówki, świetnie komponuje się ze współczesną architekturą. Lekka, estetycznie wykonana, to ciekawa alternatywa dla klasycznych dachówek ceramicznych lub betonowych z uwagi na swoją cenę oraz wagę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także