PARTNER PORTALU
Lato bez komarów? Postaw na moskitierę w oknie!

Lato bez komarów? Postaw na moskitierę w oknie!

Autor: Justyna Łotowska
16 cze 2021 14:04

Wyobraź sobie, że możesz spać latem na poddaszu przy otwartym oknie i cieszyć się orzeźwiającym chłodem bez uciążliwych owadów. Tak skuteczną ochronę przed insektami zapewnia moskitiera. Zobaczcie ciekawą nowość znanego producenta!

Dzięki wytrzymałej i szczelnej siateczce nowej moskitiery Velux żaden komar nie przedostanie się do środka, co pozwala spać spokojnie. Moskitiera dyskretnie chroni i pozostaje niezauważona, bo jest biała oraz ma węższe prowadnice, listwy oraz górny kaseton. Jej elegancki design pasuje do każdego wnętrza.

Siateczka w moskitierze została wykonana z wytrzymałego włókna szklanego pokrytego polichlorkiem winylu, co gwarantuje 100% szczelność i ochronę przed insektami. Co więcej, jest ona transparentna, dzięki czemu nie przyciemnia i nie przesłania widoku na zewnątrz, umożliwiając jednocześnie skuteczne wietrzenie. Idealnie sprawdzi się w kuchni, sypialni oraz pokojach dzieci. Dzięki takiemu prostemu rozwiązaniu możemy relaksować się i spać przy otwartym oknie, ciesząc się świeżym powietrzem bez towarzystwa uciążliwych komarów.

Nową moskitierę można zamontować na wnęce okiennej o długości do 2,4 metra oraz maksymalnej szerokości 128 cm. Montaż nowej moskitiery może być wykonany przez jedną osobę. Instaluje się ją na wnęce okiennej, dzięki czemu pasuje zarówno do okien dachowych Velux, jak i do okien innych producentów. Co więcej, taki sposób instalacji nie ogranicza żadnej funkcji okna, które możemy swobodnie otwierać i zamykać. Podczas zamawiania moskitiery wystarczy podać szerokość i wysokość wnęki. W przypadku montażu na oknie kolankowym niezbędne jest zastosowanie dwóch moskitier oraz zestawu łączącego, który umożliwi instalację produktów.

Moskitierę podnosi się i opuszcza manualnie, przy pomocy podłużnej listwy. Siateczka porusza się płynnie w bocznych prowadnicach. Gdy nie jest używana, można zwinąć ją do górnej kasety. Jeżeli okno zostało zamontowane w trudno dostępnym miejscu, pomocny będzie drążek teleskopowy.

Moskitiery dostępne są w różnych szerokościach – od 439 mm do 1285 mm i trzech wysokościach: 1,6 m, 2 m i 2,4 m. Wysokość jest regulowana. Cena katalogowa moskitiery zaczyna się od 400 zł.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także