Łatwiejsze projektowanie budynku dzięki nowej stronie www

Łatwiejsze projektowanie budynku dzięki nowej stronie www

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 marz 2021 16:38

Firma Geze od lat dostarcza zaawansowane i innowacyjne technologie drzwi, okien oraz bezpieczeństwa, aby tworzyć budynki przyjazne do życia. Nowa strona www sprawia, że dostęp do produktów i usług firmy jest jeszcze łatwiejszy.

Planowanie i eksploatacja nowoczesnych budynków stają się coraz bardziej skomplikowane. Automatyzacja i cyfryzacja wielu elementów, w połączeniu z nowymi przepisami i regulacjami prawnymi oznaczają, że wszyscy eksperci zaangażowani w cykl życia budynku mają coraz trudniejsze wyzwanie. Nowa strona internetowa Geze pomaga swoim partnerom w optymalizacji procesów planowania, projektowania i wyboru produktów. Teraz mogą ją z powodzeniem wykorzystywać jako narzędzie w swojej codziennej pracy.

Nowa strona internetowa jest prosta w nawigacji i szybko przenosi użytkowników do poszukiwanego przez nich obszaru. Niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystasz dostęp do strony internetowej jest łatwy, a jej użytkowanie intuicyjne. Informacje o produktach Geze i niezbędne dokumenty są w pełni dostępne i możliwe do pobrania także z urządzeń mobilnych.

Zasada działania nowej strony internetowej Geze polega na zapewnieniu projektantom, instalatorom i zarządcom budynków dostępu do potrzebnych informacji i narzędzi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dla projektantów i architektów oznacza to na przykład swobodny dostęp do rysunków, schematów czy obiektów Geze BIM. Użytkownicy z branży produkcyjnej czy instalacyjnej szybko i łatwo znajdą instrukcje instalacji oraz rysunki i filmy montażowe. Mocno rozbudowana jest również sekcja usług.

W serwisie znajduje się również wiele obiektów referencyjnych, w których zastosowano rozwiązania i produkty GEZE, co może być cenną inspiracją oraz potwierdzeniem naszego wieloletniego doświadczenia i wysokiej jakości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także