×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Nowoczesne ogrodzenie: idealne dla rodzin z dziećmi

Nowoczesne ogrodzenie: idealne dla rodzin z dziećmi

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2020 12:26
Aktualizacja: 23 wrz 2020 14:56

Ogrodzenie naszego powinno być trwałe, solidne i estetyczne. Powinni też być bezpieczne, szczególnie jeśli na podwórku mają bawić się małe dzieci lub jesteśmy właścicielami niewielkich zwierząt domowych.

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Ametyst to chętnie wybierany wzór z oferty Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Jego klasyczna forma, którą tworzą regularnie rozmieszczone, pionowe kształtowniki, doskonale wpisze się w każdą przydomową przestrzeń. Konstrukcja przęseł składa się z trzech poziomych profili o przekroju 25x25 mm oraz cieńszych, pionowych profili wypełniających o przekroju 15x15 mm.

Tym, co wyróżnia ten model spośród typowych ogrodzeń metalowych, jest zagęszczenie elementów w dolnej części ogrodzenia. Pomiędzy profile o pełnej wysokości wstawione są krótsze, sięgające do ich połowy. Dzięki temu przerwy na dole zostały zmniejszone do 75 mm, natomiast w górnej części pozostawiono większą przezierność. Taki układ elementów jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli na podwórku bawić się będą dzieci lub gdy posiadamy małe zwierzęta domowe. Pionowe ułożenie prętów uniemożliwia wspinanie się, a niewielkie odstępy pomiędzy nimi nie pozwalają na przeciśnięcie się na zewnątrz.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także