PARTNER PORTALU
Nowoczesne okna. Poznaj dobre rozwiązania

Nowoczesne okna. Poznaj dobre rozwiązania

Materiał Partnera Autor: REHAU
08 sie 2019 13:54

Digitalizacja i wirtualna rzeczywistość wywierają na nas wpływ zdecydowanie większy niż kiedyś elektryfikacja. Nowoczesna technologia na stałe zagościła w naszym codziennym życiu. Zmienia się wiele. A co z oknami?

Dawniej okna były „zwyczajnymi oknami”. Dziś dbają o nasz komfort, bezpieczeństwo oraz zapewniają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Właśnie takie są okna REHAU.

 

REHAU Smart Guard – prewencyjna ochrona przeciwwłamaniowa

Nowa technologia na dobre wkroczyła do naszego życia, dlaczego nie wykorzystać jej w oknach?  to rozwiązanie, które nie tylko ma wykryć potencjalnego włamywacza, ale też odstraszyć go i zapobiec włamaniu. Zamontowany w ramie okna inteligentny czujnik wykrywa obecność intruza. Najpierw pojawia się ostrzeżenie wizualne – migające czerwone diody LED, a gdy ten nie wycofa się i spróbuje sforsować okno dotykając je, włączy się bardzo głośna syrena alarmowa. To zupełnie nowatorskie podejście do ochrony domu, w przeciwieństwie do standardowych alarmów.

RAU-FIPRO X

Podobają Ci się duże przeszklenia? Nam również. Więcej naturalnego światła, a także więcej przestrzeni w domu możemy uzyskać dzięki . To profile wzmacniane włóknem szklanym, zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Dotychczas włókno szklane było wykorzystywane w produkcji samolotów czy znane z wyścigów F1, dziś ten materiał jest w zasięgu Twojej ręki. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym widokiem bez podziałów skrzydła i z wąskimi profilami, które nie zabierają światła.

KALEIDO WOODEC

Liczy się pierwsze wrażenie – także w przypadku okien. Drewno czy PVC? Dotyk natury czy bezproblemowe użytkowanie na lata? Nie wiesz co wybrać? Od dziś nie musisz się zastanawiać. Wystarczy, że dotkniesz KALEIDO WOODEC... Przeżyjesz zaskoczenie –  sprawi, że niemal nie odróżnisz okien PVC od drewnianych. W dodatku nie musisz martwić się o ich pielęgnację czy konieczność impregnowania. Nowe, matowe okleiny, ze strukturą prawdziwego drewna, zmienią Twoje okna na lata.

Wszystkie okna są od lat takie same? Nie, nie wszystkie. Okna REHAU to okna odkrywane na nowo. Odkryj je z nami.

Sprawdź więcej klikając 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także