Ogrodzenie domu. Poznaj zalety systemu modułowego!

Ogrodzenie domu. Poznaj zalety systemu modułowego!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 marz 2021 13:46

Jakie ogrodzenie domu wybrać? Dostępne rozwiązania dają wiele różnych możliwości. Jedną z nich są systemy modułowe. Pozwalają one w prosty sposób, niczym z klocków lego, stworzyć indywidualnie dobraną całość z pasujących do siebie elementów.

Wybór ogrodzenia jest niezwykle ważny. Musi ono bowiem nie tylko skutecznie chronić nasz dom, ale także pasować do jego stylu, kolorystyki elewacji, okien czy wykończenia podjazdu. Niezwykle istotne są więc walor estetyczne ogrodzenie, jeśli ma on być wizytówką naszej posesji i pięknie wyglądać. Warto więc poświęcić trochę czasu i poszukać czegoś, co spełni wszystkie wasza oczekiwania. 

Warto też bliżej przyjrzeć się systemom modułowym. Mają one tę zaletę, że pozwalają w prosty sposób, niczym z klocków lego, stworzyć indywidualnie dobraną całość z kompatybilnych ze sobą elementów. Samodzielnie można dopasować wygląd przęsła do własnych potrzeb i preferencji. Takie innowacyjne rozwiązanie zajdziecie między innymi w ofercie Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. 

W systemie Modułowych Ogrodzeń znajdziecie 8 modułów dolnych i 8 modułów górnych, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Liczba dostępnych wariantów jest więc spora. Minimalistyczne wzory z poziomo ułożonych kształtowników można wzbogacić o zgeometryzowane elementy dekoracyjne. Jeśli dodamy do tego bogatą paletę barw i możliwość łączenia dwóch różnych kolorów w jednym ogrodzeniu, bez większych problemów skomponujemy takie, które będzie optymalnie pasowało do konkretnej posesji. 

System pozwala także łączyć ze sobą w jednym przęśle elementy mniej i bardziej przezierne. Ma to olbrzymie znaczenie użytkowe. Zagęszczenie poprzeczek na dole gwarantuje bezpieczeństwo dzieci i mniejszych zwierząt domowych. Zachowanie większej przezierności w górnej części poprawia widoczność i dodaje przegrodzie lekkości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także