Chroń i podkreślaj piękno "ogrodowego" drewna

Chroń i podkreślaj piękno "ogrodowego" drewna

Autor: Radosław Zieniewicz
16 maj 2017 08:54

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Warto więc zadbać o wygląd tarasów, które służyć nam będą aż do późnych, jesiennych dni. Piękno oraz ochronę meblom ogrodowym i innym elementom wykończenia czy wyposażenia balkonów i tarasów zapewni odpowiedni środek.

Oleje marki Vidaron idealnie wpisują się w popularną ideę „do it yourself” – ich aplikacja jest bardzo prosta, a efekt dekoracyjny sprawia, że drewno jest naturalne w dotyku oraz posiada pięknie podkreślone słoje.

Oprócz nadania drewnu cech wizualnych, produkty posiadają wiele ważnych cech zabezpieczających. Chronią drewno przed działaniem warunków atmosferycznych, ograniczają pękanie oraz osadzanie się brudu na jego powierzchni, tworzą powłokę odporną na grzyby pleśniowe, siniznę i glony oraz głęboko odżywiają drewno.

Nowe produkty opracowane zostały od podstaw, a ich receptura oparta jest na nowoczesnych komponentach, pielęgnujących i chroniących drewno. Dzięki zawartości powłokowego biocydu, drewno przed olejowaniem nie wymaga impregnacji, a półmatowe wykończenie podkreśla jego urok – tłumaczy Dariusz Wróbel, specjalista ds. szkoleń Vidaron.

Olej do Mebli dostępny jest w sześciu wariantach kolorystycznych – bezbarwny, teak naturalny, iroko egzotyczne, palisander królewski, antracyt szary oraz dąb zielony, zaś Olej do Tarasów – bezbarwny, teak naturalny, iroko egzotyczne, palisander królewski i antracyt szary.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także