PARTNER PORTALU
Klasyczna rezydencja z pięknym ogrodem

Klasyczna rezydencja z pięknym ogrodem

Autor: Wojciech Napora
29 gru 2014 15:04

Głównym założeniem projektantów przestrzeni wokół, urządzonej w klasycznym stylu, rezydencji było stworzenie dwóch stref: kulinarnej i wypoczynkowej. Zamysł ten udało się perfekcyjnie wykonać, zachowując dobry smak.

Głównym założeniem projektantów przestrzeni wokół, urządzonej w klasycznym stylu, rezydencji było stworzenie dwóch stref: kulinarnej i wypoczynkowej. Zamysł ten udało się perfekcyjnie wykonać, zachowując dobry smak. Nie ma tu zbędnych elementów. Wszystko jest dokładnie zaplanowane i przemyślane.

Głównym elementem części kulinarnej jest wykonany z kamienia grill, który pełni również funkcję przydomowej wędzarni. Bardzo dobrze komponuje się on z otoczeniem domu.

Czytaj także: Jak wybrać kolor elewacji

W strefie wypoczynkowej najważniejszym elementem jest jacuzzi. Również obudowane kamieniem idealnie pasuje do ogrodowej przestrzeni. Dodatkowo w części wypoczynkowej zaprojektowano zadaszony taras, na którym ustawiono krzesła i stół. Dzięki temu strefa ta tworzy idealne miejsce do spędzania w niej ciepłych letnich dni.

Ponadto w ogrodzie, zarówno od frontu, jak i z tyłu domu nie brakuje zieleni. Piękne drzewka, krzewy i inne rośliny wspaniale wypełniają przestrzeń wokół domu, tworząc przyjemny, naturalny klimat.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także