Piękne dodatki na taras i do ogrodu

Piękne dodatki na taras i do ogrodu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 lip 2020 13:21

Stwórz swój kącik wypoczynkowy na trasie lub w ogrodzie i ciesz się pełnią lata. Wystarczy niewielka przestrzeń i dawka kreatywności.

Weekendowy relaks w ogrodzie to coś, o czym marzymy większą część tygodnia. A gdyby pójść o krok dalej i zorganizować rodzinny piknik? Sielankowa atmosfera wespół z posiłkiem na łonie natury będzie świetnym pomysłem, tym bardziej, że zestaw piknikowy nie jest skomplikowany. Wystarczy taca ze smacznymi przekąskami i wygodny koc. Tu z pomocą przychodzi kolekcja pledów Fruist. Te miękkie pledy wykonane z mikrofibry posiadają wytłaczany wzór przypominający plastry miodu. Są niezwykle delikatne i miłe w dotyku, dzięki czemu przypadną do gustu każdemu, kto lubi takie niebanalne tkaniny. Pledy nie gniotą się, nie mechacą i nie wymagają prasowania.

Można wykorzystać je także w chwili, gdy wieczorem przebywamy w ogrodzie, na tarasie lub balkonie – otulą ciepłem i miękkością. 

Postaw na funkcjonalną nowoczesność

Nie ulega wątpliwości, że w dobrym towarzystwie czas mija bardzo szybko. W chwili, gdy na zewnątrz robi się ciemno zazwyczaj kończymy spotkanie i wracamy do domu. A co, jeśli chwile te możemy przedłużyć wybierając nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie? Lampy mogą stanowić nie tylko formę dodatkowego oświetlenia, ale i być niebanalną ozdobą, szczególnie, gdy sięgniemy po nieszablonowe rozwiązanie. Idąc tym tropem możemy wybrać lampę, która z powodzeniem posłuży nam nie tylko w sezonie letnim, ale i w późniejszych porach roku.

Ciekawą propozycją jest lampa Aria. Jej uniwersalność sprawia, że idealnie wkomponuje się zarówno w ogrodową, tarasową jak i balkonową przestrzeń. Cechą charakterystyczną lampy jest płaska, okrągła głowica w formie tarczy, a efektywne energetyczne źródło LED jest zbliżone do naturalnej barwy światła, przez co wpływa na wydłużenie czasu aktywności naszego organizmu. 

Osobisty kącik relaksu

Miękka trawa pod stopami, promienie słońca i doborowe towarzystwo – ogród jest idealną przestrzenią do aktywnego wypoczynku, zarówno w rodzinnym gronie, jak i gronie znajomych. Podobnie jak taras lub balkon – wystarczy nieco kreatywności, by zaaranżować tę przestrzeń wedle swoich potrzeb. Łącząc ze sobą funkcjonalne rozwiązania możemy stworzyć niezapomnianą atmosferę, która przyciągnie uwagę nie tylko formą, ale i zastosowaniem. Przełam schematy i daj się zainspirować! Zobacz, jak w prosty sposób możesz tworzyć piękne wspomnienia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także