Piękne kolekcje mebli ogrodowych

Piękne kolekcje mebli ogrodowych

Autor: Wojciech Napora
20 lut 2017 13:08

W sezonie letnim ogród i taras stają się głównym miejscem wypoczynku. W zewnętrznym salonie, jadalni lub strefie nocnej główną rolę odgrywa komfort. Przynoszą go odpowiednio dobrane meble i akcesoria, których styl nawiązuje do charakteru domu.

Klasyczne kolekcje mebli ogrodowych Miloo wyplecione są z eco-rattanu, który jest odporny na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Miękkie linie foteli, sof i stolików nawiązują do tradycyjnych mebli ogrodowych, które od dziesiątek lat goszczą w naszych ogrodach. Modele w tym stylu utrzymane są w ciepłych odcieniach brązu, choć można również znaleźć modne wybarwienia grafitowe, szare lub nawet białe. Znajdziemy je w zestawach Bilbao, Grace, Capri, Madera lub Orlando. Z eco-rattanu wykonane są również bardziej nowoczesne, proste w formie modele np. kolekcje Florence, Ponte, Cloud lub West. Zaaranżowana w ponadczasowym stylu przestrzeń nie znudzi się szybko, a meble posłużą domownikom i gościom przez długie lata.

Taras w wielkomiejskim apartamencie lub ogród wokół modernistycznego domu wymagają aranżacji w nowoczesnym stylu. Tego rodzaju meble ogrodowe często trudno odróżnić od modeli typowych dla wnętrz. Najlepszym przykładem są miękko tapicerowane sofy Dias, Satis i Sunny z kolekcji marki Miloo czy też stoliki kawowe ze stalowymi ramami i szklanymi blatami. Proste i eleganckie meble doskonale komponują się z bujną zielenią ogrodu, a na tarasie tworzą dodatkowy pokój.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także