PARTNER PORTALU
Pomaluj ogród

Pomaluj ogród

Autor: Wojciech Napora
20 maj 2017 13:55

Wiosenne porządki to nie tylko sprzątanie niechcianych pozostałości po zimie. Każdy kolejny sezon daje nam możliwość puszczenia wodzy fantazji i odświeżenia wizerunku naszego zielonego kącika.

W tym roku wiosna kazała na siebie czekać wyjątkowo długo. Siedząc w pracy i domach uciekamy myślami do pogodnych dni, pozwalających na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jednak nim to nastąpi warto dołożyć wszelkich starań, by szaro-bura aura odeszła w zapomnienie. To najlepszy moment, aby zadbać o swój ogród lub taras i namalować go w zupełnie nowych barwach. Dosłownie!

Czytaj także: Zaplanuj ogród marzeń

Z badania przeprowadzonego na zlecenie Altax w na początku roku wynika, że aż 50% kobiet wykorzystuje własne pomysły, aby uczynić je niepowtarzalnymi. Te wyjątkowe miejsca mogą zmieniać się wraz z naszymi potrzebami, a co najlepsze, aby nadać im unikatowy charakter, potrzebny jest jedynie zapał i nowe farby Altax Viva Garden!.

Znudzone rozrabiaki

Jak powszechnie wiadomo, podczas deszczu dzieci się nudzą. Jednak kiedy wychodzi słońce ogród lub taras może stać się dla nich najlepszym placem zabaw. Przy niewielkim wysiłku i farbie w kolorze różowe goździki zamienisz drewniany domek w różowy zamek księżniczki lub przy pomocy koloru majowy barwinek przygotujesz domek-bazę dla chłopców. Zamień drewnianą ławę w kolorowy stół dla małych artystów – albo razem z dziećmi pomaluj ją na ulubione kolory.

Szefowie grilla

Który z panów lubi oddać się kulinarnym uciechom w roli grillowego guru? Na to pytanie nie trzeba udzielać odpowiedzi. To czasochłonne i wymagające zajęcie uprzyjemni im solidna ławka, z której będą mogli ocenić idealny stopień wysmażenia mięsa. Zarówno ją, jak i stoliczek pod grillowe narzędzia oraz schłodzone napoje odświeżysz przy pomocy farby Altax Viva Garden! w męskim brązowym odcieniu np. kora dębu.

W swoim żywiole

Ogród i taras to przede wszystkim rośliny, które doglądasz i pielęgnujesz. Ich różnorodne kolory oraz formy tworzą klimat tego miejsca, ale nie tylko one mogą cieszyć oko. Donice to najchętniej dekorowany element (według badań Altax robi to 46% posiadaczek ogrodów/tarasów), który dzięki szerokiej gamie barw Altax Viva Garden! może stać się ozdobnym dopełnieniem swojej zawartości. Pomalowane na żywe kolory skrzynki na narzędzia ogrodnicze przestaną straszyć i wkomponują się w otoczenie.

Artystyczni esteci

Jeśli należysz do osób, które od swojego otoczenia oczekują nieco ekstrawagancji, daj się ponieść wyobraźni! Gama 29 wyjątkowych kolorów umożliwi Ci przeobrażenie swojego ogrodu lub tarasu w prawdziwe dzieło sztuki. Przemaluj stałe elementy na pastelowe kolory, zestaw je z soczystą zielenią letniej trawy i ciesz się wyjątkowym efektem. A jeśli taka odsłona Ci się znudzi? Na zimę pokuś się o np. odcienie fioletu lub różu i zobacz jak doskonale kontrastują się ze śnieżnobiałym śniegiem.
Ogród i taras to miejsce zaspokajające wiele oczekiwań. Dla niektórych jest placem zabaw, dla innych miejscem na odpoczynek, a dla jeszcze innych sposobem na aktywność na łonie natury. Farby ogrodowe Altax Viva Garden! pomogą Ci zadbać o każde z osobna, oraz najważniejszą funkcję Twojego zielonego kącika- umiejętność zebrania całej tej różnorodności razem.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także