PARTNER PORTALU
Relaks na tarasie

Relaks na tarasie

Autor: Wojciech Napora
19 cze 2017 10:46

O komforcie naszego letniego wypoczynku decydują meble. Na taras czy do ogrodu najlepiej wybrać funkcjonalne sofy czy szezlongi. Na nich nie tylko wygodnie się położymy, ale też usiądziemy z nogami wyciągniętymi, podkurczonymi lub opuszczonymi i będziemy mogli swobodnie zmieniać pozycję.

Na nasze dobre samopoczucie bez wątpienia wpłynie też ich elegancki wygląd – w luksusowym otoczeniu przecież każdy czuje się kimś wyjątkowym. Kolekcje takich mebli proponuje firma HOUE. Składają się z modułów, z których możemy skomponować zestaw niemal dowolnego kształtu i wielkości. Miękkie poduchy, wyściełające siedzisko i oparcie pleców, są obite syntetycznym materiałem, który jest miły w dotyku, nie grzeje, nie chłonie wody, szybko schnie i nie przebarwia się pod wpływem słońca. 

Nim udamy się na błogą sjestę, najpierw musimy zasiąść do stołu i coś zjeść. Proponujemy stół z kolekcji Alowha w kolorze czarnym, szarym lub białym i dopasowane do niego stylem oraz barwą krzesła Easer firmy LONC. To designerskie projekty, które przyciągają wzrok wyważonymi proporcjami i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe formą. Ich opływowe, organiczne kształty nie będą konkurować z rozciągającą się wokół przyrodą, tylko wtopią się w jej tło. Zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i stali (krzesła są też w wersji z drewnianymi nogami), czyli materiałów dobrze znoszących zmienne warunki atmosferyczne. Nie stracą więc nic ze swojej urody nawet po latach użytkowania.

Czytaj także: Gresowe płyty na tarasie

Linia Click, oferowana przez firmę HOUE, w której skład wchodzą krzesła z podłokietnikami lub bez, podnóżki i fotele na nóżkach bądź płozach (w wersji bujanej), powinna zainteresować natomiast osoby, które lubią zmiany. Można bowiem dostosować kolorystykę tych mebli stosownie do sytuacji albo zmienić ją, gdy się znudzi. Możliwość tę zapewnia ich konstrukcja. Do aluminiowej ramy są przymocowane specjalnymi klipsami paski z elastycznego tworzywa, które łatwo można zastąpić paskami w innych kolorach. Siedziska z tego materiału mają też inną, niezwykle istotną zaletę – są niesamowicie wygodne, bo idealnie dopasowują się do sylwetki odpoczywającego na nich człowieka.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także