PARTNER PORTALU
W poszukiwaniu idealnego ogrodzenia

W poszukiwaniu idealnego ogrodzenia

Autor: Radosław Zieniewicz
09 cze 2017 08:53

Poszukujesz inspiracji, aby modnie, a przede wszystkim solidnie ogrodzić posesję i czuć się bezpiecznie we własnym domu i ogrodzie? Przedstawiamy jedne z najtrwalszych typów ogrodzeń – mury przegląd najciekawszych murów samonośnych, które posłużą na wiele lat.

Zbudowanie ogrodzenia najlepiej powierzyć firmie, która się na tym zna, co zmniejszy ryzyko popełnienia błędu.

Dużym ułatwieniem jest także skorzystanie z oferty firm produkujących kompleksowe systemy ogrodzeń, ponieważ dysponują one w swoim asortymencie zazwyczaj wszystkimi elementami potrzebnymi do postawienia ogrodzenia. W ten sposób otrzymujemy gwarancję, że wszystkie elementy ze sobą współgrają i są kompatybilne

Largo

Largo to system cegieł o wydłużonym kształcie, powstał on z inspiracji cegłą klinkierową. Produkt wykonany jest z jednolitego, barwionego w masie materiału, dzięki czemu kolor i faktura muru przez lata pozostają takie same.

Wszystkie elementy barwione są przy użyciu kolorowych kruszyw i barwników. Dzięki temu uzyskane barwy są jednolite. Produkt jest dostępny w czterech kolorach: srebrnym, platynowym, złotym i stalowym. Unikalne wymiary elementów Largo, umożliwiają układanie różnorodnych, nieregularnych powierzchni.

Mur Włoski: Genua

Kolekcja murów włoskich Genua nawiązuje do murów łamanych. Nierówna struktura elementów z czterech stron przypomina estetyką naturalne kamienie. Dzięki czemu można zaprojektować przeróżne kombinacji ogrodzeń i dopasować je do wybranego stylu architektonicznego.

Mur Genua dzięki zróżnicowanej fakturze doskonale wpisuje się w naturalny krajobraz i jest dostępny uniwersalnym kolorze melanżu zimowego stanowiącego połączenie trzech barw. Jego elementy są gotowe do murowania, bez potrzeby dodatkowego dozbrajania i zalewania co umożliwia szybki, łatwy i czysty montaż.

Mur Amsterdam 

Mur Amsterdam jest lżejszą wersją podstawowego muru Gardeo, wzorowany jest na naturalnym kamieniu. Mur zbudowany jest z pustaka łupanego o kamiennej strukturze. Dzięki innowacyjnej, lekkiej konstrukcji elementów montaż muru jest szybki i łatwy. Kolekcja charakteryzuje się ciekawymi i oryginalnymi odcieniami. Mur Amsterdam dostępny jest w trzech kolorach: klasycznym grafitowym, a także w melanżu śnieżnym i pustynnym.

Mur Oslo

Mur Oslo jest połączeniem niepowtarzalnej struktury kamienia z uniwersalną gamą kolorystyczną. Dostępny jest w trzech kolorach odpowiadających kostce brukowej Pozbruk, dzięki czemu wybór odcienia pasującego do otoczenia jest bardzo prosty, co pozwala na budowanie kompleksowych aranżacji.

System Oslo pozwala na bezzaprawowe wznoszenie murów w oparciu o technologię pióro-wpust. Dzięki łamaniu prefabrykowanych płyt uzyskany został niepowtarzalny efekt imitujący strukturę produktów z kamienia naturalnego. Mur Oslo charakteryzuje się dużą wytrzymałością, na co wpływa solidna konstrukcja elementów oraz zredukowana nasiąkliwość, dzięki której produkty na długo zachowują atrakcyjny wygląd.

Mur Milano

Jest produktem z programu Gardeo i nawiązuje estetyką do murów łamanych z naturalnego kamienia. Produkt dostępny jest w kolorze melanżu zimowego łączącego ze sobą trzy odcienie beżu i szarości. Układ podstawowy umożliwia wykonanie przewiązań i kontynuację muru ciągłego. Zaletą jest szybki i przyjemny montaż. Ułatwieniem jest fakt, że nie trzeba go dodatkowo dozbrajać i zalewać.

Mur Verona

Mur Verona jest produktem z programu Gardeo  i nawiązuje swoją strukturą do bogatych tradycji wznoszenia murów łamanych. Nieregularna struktura elementów oddaje wrażenie naturalnego kamienia. Elementy są dostępne w melanżu zimowym.

Z jednej warstwy palety można uzyskać mur o powierzchni 0,9 m², a dzięki układowi podstawowemu można wykonać przewiązania i kontynuować budowę muru ciągłego.

Elementy Gardeo są gotowe do murowania, co pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu i wysiłku. Dzięki temu montaż staje się łatwy, szybki, czysty i przyjemny. Zróżnicowana faktura znakomicie pasuje do naturalnego krajobrazu, daje to możliwość tworzenia wyjątkowych kombinacji ogrodzeń, dopasowanych do wybranego stylu architektonicznego.

Dowiedz się, jak usunąć rdzę z ogrodowego płotu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także