PARTNER PORTALU
Wybieramy wielofunkcyjne myjki wysokociśnieniowe do domu

Wybieramy wielofunkcyjne myjki wysokociśnieniowe do domu

Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
28 kwi 2016 12:55

Twoje meble ogrodowe wyglądają po zimie, jakby nigdy w życiu nie widziały wody i szczotki? Boczna ściana domu pokryła się brudem, na widok którego załamujesz ręce? A może na twoim balkonie są ślady obecności gołębi? Rozwiązaniem tego problemu są myjki wysokociśnieniowe.

Myjki są bardzo łatwe w obsłudze. Wśród użytkowników są osoby młode, jak i starsze, w tym mieszkańcy bloków w dużych miastach, którzy nie mają doświadczenia w korzystaniu ze sprzętów ogrodniczych.

Łatwość zastosowania myjek  zapewnia również poręczna i ergonomiczna budowa.

Imponującą mobilność gwarantują wytrzymałe koła, łatwo składany uchwyt oraz osprzęt przechowywany bezpośrednio na narzędziu. Zatem na co należy jeszcze zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Jedna myjka do wielu zadań

Decydując się na zakup myjki sprawdźmy czy wyposażone są w kilka funkcji pozwalających czyścić różnorodne powierzchnie od tarasu po samochód.  Za efektywne czyszczenie odpowiada dysza 3-w-1, które sprawdza się w przypadku mycia różnorodnych powierzchni, m.in. drewna, plastiku, betonu, płytek i wielu, wielu innych.

Wysokie ciśnienie pomoże w wyczyszczeniu nawet najbardziej zastałego brudu. Wiele modeli zostało wyposażonych w dodatkowy osprzęt przeznaczony m.in. do mycia samochodów.

Liczy się jakość

Myjki powinny się wyróżniać też doskonałą jakością – niezależnie od stopnia zużycia. Potwierdzeniem najwyższej klasy produktów jest solidna, w pełni metalowa pompa, która zapewnia najwyższą wydajność oraz maksymalną żywotność pomimo wysokich ciśnień pracy.

Liczy się też  długość gwarancji  jaką oferuje producent tego typu sprzętów. Przykładowo, wszystkie myjki wysokociśnieniowe firmy Bosch objęte są 3-letnią gwarancją.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także