×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Balkon w mieszkaniu w bloku. Pomysły na urządzenie!

Balkon w mieszkaniu w bloku. Pomysły na urządzenie!

Autor: Ewa Kozioł
03 marz 2023 12:01

Przed nami sezon balkonowy. Warto więc ju teraz się do niego przygotować. Jak urządzić balkon w mieszkaniu w środku miasta? Wybierz aranżację w stylu nowoczesnego minimalizmu.

Poranna kawa na tarasie, a może słodkie popołudniowe lenistwo w ogrodzie. Takie marzenia najczęściej nachodzą cię wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Ale co zrobić, kiedy zamiast ogrodu pełnego kwiatów dysponujesz balkonem w środku miasta? To nie problem! Na odpowiednio zagospodarowanym balkonie możesz stworzyć swoją prywatną oazę i cieszyć się nią od wczesnej wiosny do późnej jesieni. 

Fot. Westwing.pl

Aranżacja balkonu w duchu nowoczesnego minimalizmu to propozycja dla miejskich estetów, którzy najlepiej czują się wśród prostoty i powściągliwych form. Podstawę stanowi stonowana kolorystyka – w tym przypadku łącząca biel i odcienie szarości. Została ona przełamana akcentami w kolorze żółtym, który potrafi rozpromienić każdą aranżację i sprawia, że nawet w pochmurne dni Twój balkon będzie wyglądał jak skąpany w słońcu. Dodatkowy plus? Decydując się tylko na 2-3 podstawowe barwy, możemy pozwolić sobie na więcej swobody w łączeniu wzorów!

Fot. Westwing.pl

Aby ocieplić ten tylko z pozoru chłodny styl, wprowadź rośliny w doniczkach o ciekawych kształtach. Poduszki i pufy w żółte desenie sprawią, że wokół zrobi się słonecznie. Pamiętaj też o dywanie zewnętrznym, który doda aranżacji przytulności.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także