PARTNER PORTALU
Na Dzień Matki podaruj mamie pelargonie! Są piękne i trwałe!

Na Dzień Matki podaruj mamie pelargonie! Są piękne i trwałe!

Autor: Ewa Kozioł
12 maj 2022 20:01

Nie masz pomysłu na Dzień Matki? Podaruj ukochanej mamie pelargonie. Pięknie kwitną przez cały sezon i są łatwe w pielęgnacji.

Pelargonie nie przychodzą w pierwszej kolejności na myśl, gdy chcemy podarować komuś kwiaty. Te łatwe w pielęgnacji, kwitnące piękności są jednak wspaniałym, kwiatowym prezentem w okresie letnim. Możesz je podarować ukochanej mamie na Dzień Matki. Piękne, żywe kolory pelargonii na pewno wywołują uśmiech na jej twarzy. Eksperci z Pelargonium for Europe prezentują wspaniałe pomysły na prezenty z pelargoniami, które możesz wykonać samodzielnie.

Skrzynka kwiatowych obfitości

Latem ręcznie malowana, drewniana skrzynka pełna bujnie kwitnących pelargonii to ładna dekoracja i wspaniały pomysł na prezent dla miłośników ogrodów. Wygląda wyjątkowo efektownie, jeśli kwiaty są kolorystycznie dobrane do drewnianej skrzynki. Warto coś miłego napisać, żeby nadać całości osobisty charakter!

Uwaga: ta odmiana pelargonii będzie odpowiednia również dla osób, które nie mają ogrodu ani miejsca na zewnątrz, ponieważ pierwotnie była uprawiana jako roślina pokojowa. Miłośnicy gotowania pokochają pelargonie pachnące o zapachu róży czy cytryny, które mają zastosowanie kulinarne.

Pelargonie w torbie lub koszyku

Pojedyncza pelargonia w zwykłej, papierowej torebce z odręcznym napisem to prosty i pomysłowy sposób, aby komuś za coś podziękować. Żywe pelargonie w ozdobionych, papierowych torebkach świetnie sprawdzą się również jako pamiątka lub prezencik pożegnalny dla gości.

Kwitnące pelargonie, papierowe torby, sznurek jutowy i odrobina białej farby to wszystko, aby stworzyć te urocze prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych.

Ozdobny kosz wypełniony kolorowymi, kwitnącymi pelargoniami to również wspaniała alternatywa dla bukietu, który zachwyci nie tylko właścicieli ogrodów czy balkonów.

I jeszcze serce wykonane z różnokolorowych kwiatów pelargonii. To piękny symbol miłości!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także