Skrzynki na kwiaty. Piękne i stylowe!

Skrzynki na kwiaty. Piękne i stylowe!

Autor: Ewa Kozioł
29 cze 2022 17:17

Kwiaty na balkonie czy w ogrodzie też potrzebują pięknej oprawy. W tej roli idealnie sprawdzą się skrzynki na kwiaty w oryginalnych kolorach. 

Drewniane skrzynki naturalnie wpisują się w scenerię balkonu. Wypełnione barwnymi kwiatami będą wyjątkowo gustowną ozdobą parapetu, szczególnie gdy przemalujemy je na atrakcyjny kolor emalią Jedynka Deco&Protect Drewno i Metal. Skrzynia w mahoniowym wydaniu będzie stylowo komponować się z czerwienią kwiatów i ze smakiem urozmaici balkonową aranżację.

Pomysłową alternatywę dla tradycyjnych donic mogą stanowić drewniane taczki ogrodowe. W wyrazistym, ciemnoniebieskim kolorze będą wyglądać jeszcze bardziej efektownie na tle otaczającej je zieleni, tworząc bajkową kompozycję, od której po prostu nie można oderwać oczu.

Nawet niepozorny pojemnik można przemienić w dizajnerski kwietnik, jeśli tylko nadamy mu ciekawy odcień czy wzór. Urokliwą dekoracją przestrzeni będą na przykład zwykłe metalowe puszki po farbie pomalowane emalią Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal. Różne kolory wyznaczą radosny styl kwietników, a motyw w kropki doda im wizualnej lekkości i wdzięku.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także